ZRE Gdańsk

ZRE Gdańsk jest spółką akcyjną. Początki działalności firmy sięgają roku 1933, kiedy uformowały się ekipy remontowe zapewniające zaplecze remontowe elektrowniom wodnym Żur i Gródek.

ZRE Gdańsk

Obecnie firma zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług dla energetyki i przemysłu, produkcją aparatury zabezpieczającej sieci przesyłowe, diagnostyką przemysłową i doradztwem technicznym. Firma zwraca szczególną uwagę na zagadnienia ekologii i ochrony środowiska, oferując klientom sprawdzone rozwiązania z tego zakresu.

Zaplecze działalności Spółki stanowi obiekt biurowo-produkcyjny zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Litewskiej 14a. Firma dysponuje warsztatem mechanicznym, warsztatem elektrycznym, stacją prób elektrycznych, laboratorium diagnostycznym, biurem konstrukcyjnym, ekipami terenowymi i własnym transportem oraz siecią sprawdzonych podwykonawców.

Współpraca z ośrodkami naukowymi oraz firmami z branży energetycznej pozwala ZRE Gdańsk na opracowywanie nowych technologii i produktów, aby zaoferować klientom nowatorskie i efektywne rozwiązania.

Dokonane w ostatnim czasie zmiany w strukturze organizacyjnej firmy usprawniły sposób zarządzania, uporządkowały obieg i realizację zamówień oraz pozwoliły firmie zaoferować klientom nowe usługi i produkty. Rozszerzenie obszaru działania Spółki niesie korzyści również dotychczasowym klientom, ponieważ firma jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi obejmujące całe urządzenia i obiekty.

Właściciele i Zarząd ZRE Gdańsk S.A. żywią nadzieję iż stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług oraz nowoczesny system zarządzania i bogata oferta uczynią z firmy stałego i zaufanego partnera, któremu inwestorzy powierzać będą zlecenia z pewnością o ich terminowe i fachowe wykonanie.