Grono pedagogiczne

Dyrektor – Grzegorz Popin

Wicedyrektor – Iwona Kłosowska
Wicedyrektor – Marlena Pepłowska

Agatowska Hanna – chemia, geografia
Baczkowski Rafał – przedmioty zawodowe elektryczne
Borowski Andrzej – wychowanie fizyczne
Ciupa Marian
Czarnacki Aleksander – przedmioty zawodowe
Czerwińska Iwona – j. niemiecki
Dalmer-Żółtowska Joanna
Dorywalski Krzysztof
Drozd Wioletta – j. angielski
Dzienisz Beata – przedmioty zawodowe teleinformatyczne
Gębarowska Małgorzata – wychowanie fizyczne, j. angielski
Gierszewska Kamila – matematyka
Hrycyk Beata – j. polski
Hrycyk Izabela – wychowanie fizyczne
Joniec Robert – historia, wos
Kaliciński Piotr – wychowanie fizyczne
Kamińska Renata
Kobeszko Ewa – przedmioty zawodowe informatyczne
Kosmala Ilona – j. polski
Kowalczyk Jadwiga – przedmioty zawodowe elektryczne
Kubacki Zbigniew
Kurowska Maria – przedmioty zawodowe mechaniczne
Labuda Agnieszka
Labuda Iwona – biologia
Lenartowicz Agnieszka – j. angielski
Lipiński Jarosław – przedmioty zawodowe elektryczne / elektroniczne
Leszczyk Jarosław – przedmioty zawodowe informatyczne
Libich Bogdan – historia
Lubecki Leszek – przedmioty zawodowe teleinformatyczne
Łunecki Leszek
Makowski Maciej – przedmioty zawodowe
Małszycka Jolanta – przedmioty zawodowe informatyczne
Naczke Mirosław – przedmioty zawodowe mechaniczne
Paszkowiak Piotr – j. niemiecki
Pączek Katarzyna – fizyka, matematyka
Ponarad Magdalena – j. angielski
Renk Jarosław – j. angielski
Słoniec Jacek – religia
Stawrosiejko Marcin – wychowanie fizyczne
Szałajko Krzysztof – przedmioty zawodowe informatyczne
Tracewicz Grzegorz – przedmioty zawodowe informatyczne
Treder Krzysztof – historia
Waszkielis Łukasz – religia
Waśko Katarzyna
Wiśniewski Sławomir – przedmioty zawodowe mechaniczne
Wolska Anetta – religia
Wrzesień Marzena – matematyka
Zielińska Joanna – podstawy przedsiębiorczości
Zielonka Jan
Ziemienowicz Monika – j. polski
Psycholog:
– Żukowicz Olga
Pedagog:
– Tkaczyk-Kolasińska Agnieszka
Biblioteka:
– Witek Anna
Doradca zawodowy:
– Pawelczyk Beata