Dyrektor Szkoły – Grzegorz Popin
Wicedyrektor – Marlena Pepłowska
Wicedyrektor – Iwona Kłosowska
Agatowska Hanna – chemia, geografia
Borowski Andrzej – wychowanie fizyczne
Ciupa Marian – przedmioty zawodowe mechaniczne
Czarnacki Aleksander – przedmioty zawodowe mechatroniczne
Czerwińska Iwona – j. niemiecki
Dalmer-Żółtowska Joanna – j. angielski
DeCastro Monika – j. angielski
Drozd Wioletta – j. angielski
Dzienisz Beata – przedmioty zawodowe teleinformatyczne
Gębarowska Małgorzata – wychowanie fizyczne, j. angielski
Gierszewska Kamila – matematyka
Hrycyk Beata – j. polski
Juniewicz Aleksandra – przedmioty zawodowe teleinformatyczne
Juszczak Paweł – przedmioty zawodowe informatyczne
Kaliciński Piotr – wychowanie fizyczne
Kamińska Renata – matematyka
Kobeszko Ewa – przedmioty zawodowe informatyczne
Kołodka Grzegorz – przedmioty zawodowe informatyczne
Konkel Jan – przedmioty zawodowe mechatroniczne
Kosmala Ilona – j. polski
Kubacki Zbigniew – przedmioty zawodowe elektryczne
Kurowska Maria – przedmioty zawodowe mechaniczne
Labuda Agnieszka – wychowanie fizyczne
Labuda Iwona – biologia, edb
Lipiński Jarosław – przedmioty zawodowe elektryczne / elektroniczne
Leszczyk Jarosław – przedmioty zawodowe informatyczne
Libich Bogdan – filozofia
Lubecki Leszek – przedmioty zawodowe teleinformatyczne
Łunecki Leszek – przedmioty zawodowe
Małszycka Jolanta – przedmioty zawodowe informatyczne
Naczke Mirosław – przedmioty zawodowe mechaniczne
Osmólska Iwona – przedmioty zawodowe mechaniczne
Paszkowiak Piotr – j. niemiecki
Pączek Katarzyna – fizyka, matematyka
Pelowski Grzegorz– historia, wos
Reczyńska – Ganobis Anna – j. angielski
Rębowska Katarzyna – matematyka
Renk Jarosław – j. angielski
Słoniec Jacek – religia, geografia
Stawrosiejko Marcin – wychowanie fizyczne
Tracewicz Grzegorz – informatyka, przedmioty zawodowe informatyczne
Treder Krzysztof – historia, wos
o. Waszkielis Łukasz – religia
Wiśniewski Sławomir – przedmioty zawodowe mechaniczne
Wolska Anetta – religia
Wrzesień Marzena – matematyka
Zielińska Joanna – podstawy przedsiębiorczości
Ziemienowicz Monika – j. polski
Psycholog – Małszycka Aleksandra
Pedagog – Żulpo Urszula
Pedagog specjalny, doradca zawodowy – Pawelczyk Beata
Biblioteka – Witek Anna