Informacja o wolnych miejscach – rekrutacja do ZSMI

TECHNIKUM 

  1. TECHNIK INFORMATYK – 2 wolne miejsce
  2. TECHNIK PROGRAMISTA – 0 wolne miejsca
  3. TECHNIK MECHATRONIK – 0 wolne miejsca
  4. TECHNIK MECHANIK – 2 wolne miejsce
  5. TECHNIK ELEKTRONIK – 0  wolnych miejsc

BRANŻOWA SZKOŁA 

  1. MECHANIK MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ – 0 wolnych miejsc
  2. MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH – 3 wolne miejsca
  3. WIELOZAWODOWA – 4 wolnych miejsc
  4. ELEKTROMECHANIK – 2 wolne miejsce

Czytaj dalej
Logo ZSMI

INFORMACJA REKRUTACYJNA – ZAKWALIFIKOWANI I NIEZAKWALIFIKOWANI DO ZSMI

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)

NazwiskoImięDecyzja
AgatowskiTomaszzakwalifikowany
AlbeckiMateuszzakwalifikowany
AndryskowskiJan Zbigniewniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
AugustyniakJakubzakwalifikowany
BabijDawidzakwalifikowany
BaranowskiDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BeyerAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BielińskiSerafinzakwalifikowany
BieniasPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BigusHubertzakwalifikowany
BladowskaPaulinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BladowskiMiłoszzakwalifikowany
BlaszyńskiNorbertzakwalifikowany
BortackiOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BronkKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
BronkKonradzakwalifikowany
BrowarczykŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BudziszewskiOliwierzakwalifikowany
BullmannSzymonzakwalifikowany
BulmanGracjanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
CaroniaDawid Rosarioniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
CelbanOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CeregraJakubzakwalifikowany
CholewińskiPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CieszkowskiTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CyganowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzuczełoMaciejzakwalifikowany
DampcMarianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DAMPCJAKUB MATEUSZzakwalifikowany
DejaHubertzakwalifikowany
DempcWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DeptaMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DetlafMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DomaszkMaciejniezakwalifikowany
DorożyńskiNikodemzakwalifikowany
DrywaKsaweryzakwalifikowany
EjankowskiKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
FettaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FrankowskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FularczykMichałzakwalifikowany
GafkMichałzakwalifikowany
GajecMaciejzakwalifikowany
GałafinPawełzakwalifikowany
GAWRYŚIGOR MACIEJniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GehrkeNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GębarowskiMaksymilianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GierszewskiMariuszzakwalifikowany
GłówkaMateuszzakwalifikowany
GontarzKrzysztofniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
GorzyńskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GościńskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GóraMarcinzakwalifikowany
GórskiWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GrinderNikodemzakwalifikowany
GrochałaPawełzakwalifikowany
GrzenkowiczHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GrzeńkowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
GuzekMikołaj Arkadiuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GzellaDawidniezakwalifikowany
HallmannSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
HendrichMarcel Janniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HeweltKacperzakwalifikowany
HincKacperzakwalifikowany
HrycykIgorzakwalifikowany
HrycykRadosławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
JachurskiMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
JakielMichałzakwalifikowany
JankowiakPawełzakwalifikowany
JankowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
JarmułaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JaskólskiAdamzakwalifikowany
JekaMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JelińskaAntoninaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JelińskiNikodemzakwalifikowany
JesieńIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
JóźwiakNikodemniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JóźwikowskiAleksanderzakwalifikowany
KaczmarekJakubzakwalifikowany
KACZYŃSKIADAMzakwalifikowany
KadubiecGracjanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
KaniowskiKonradzakwalifikowany
KarczKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KijewskiDawidzakwalifikowany
KisielewskiKacperzakwalifikowany
KitowskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KlattKatarzynazakwalifikowany
KleinAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
KlejsaKrzysztofzakwalifikowany
KniochNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KobielaMichałniezakwalifikowany
KolańczykBartoszzakwalifikowany
KołoszyczWiktorzakwalifikowany
KondracikBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
korzeniowskijakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
KowalskiDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrajnikWiktorzakwalifikowany
KraskaKarinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KrukPawełzakwalifikowany
KrzyżanowskiKacperzakwalifikowany
KuchOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KummerOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
KwiatkowskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
KwidzińskiJacekzakwalifikowany
LabudaMiłosz Tadeuszzakwalifikowany
LesiakJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
LeszczykJanniezakwalifikowany
Lew-KiedrowskiSzymonzakwalifikowany
LisDominikzakwalifikowany
LisMaksymilianzakwalifikowany
LissiakFilipzakwalifikowany
LubotzkiPatrykzakwalifikowany
ŁagódMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁawniczakNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŁazorczykMarcelzakwalifikowany
ŁyźniakPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MaciejczykDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MajewskiDamianzakwalifikowany
MajtaczŁukaszzakwalifikowany
MalekIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MalekMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MalinowskiKacperzakwalifikowany
MałachowiczOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MałszyckiBartłomiejzakwalifikowany
MarcińskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MarzochPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MazurMarcinzakwalifikowany
MechlińskiJoshuazakwalifikowany
MiaraKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MielewczykJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MIELNICZUKDAWIDzakwalifikowany
MilewczykSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MojsymKacper , Konradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MróskBłażejzakwalifikowany
MyszkaOskarzakwalifikowany
NaczkJakubzakwalifikowany
NaczkPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
NaczkeKarolinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NastałyJakubniezakwalifikowany
NIESZPORSKIPIOTRzakwalifikowany
NogajskiOskarzakwalifikowany
NOWICKIJAKUBniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
OkońskiKarolniezakwalifikowany
OkrójKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
OkuniewskiDawid Bartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
OlczykMaciejzakwalifikowany
OSSOWSKIPRZEMYSŁAWzakwalifikowany
ParackiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PasońLidianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PAWEŁEKSZYMONniezakwalifikowany
PąchalskiNikodemzakwalifikowany
PenconekOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PenkowskiDamianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PietrzakWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
PietrzakWojciechniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Pietrzak-KozyraOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PipkaKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PirchKonradzakwalifikowany
PirchMaciejzakwalifikowany
PLICHTAJAKUB ZYGMUNTniezakwalifikowany
PobłockiMateuszzakwalifikowany
PodbielskiJakubzakwalifikowany
PodborączyńskaMajaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PolewikGracjanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PonaradJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PopławskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PostmaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
PozorekSzymonzakwalifikowany
PranczkMaciejzakwalifikowany
PranczkWojtekzakwalifikowany
PranczkeOliwierzakwalifikowany
ProkopMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PrzepiórkaArturzakwalifikowany
RaczkowskiMateuszzakwalifikowany
RaczkowskiSzymonzakwalifikowany
RodziewiczAntoniniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
RogockiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ROLBIECKIHUBERTzakwalifikowany
RopelaMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RopellaOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
RosaPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RydzewskiMaksymilianzakwalifikowany
SadurskiOlafniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SajnógSewerynzakwalifikowany
SędzikMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SkolimowskiPatrykzakwalifikowany
SkórowskiMaciejzakwalifikowany
SmerżaKacperzakwalifikowany
StafińskaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
StaniaszekMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
StaniaszekWojciechniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StolcSzymonzakwalifikowany
StolickiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
StorczJakubzakwalifikowany
SuchtaAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
SyldatkBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SyldatkMiłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
SyldatkPatrykzakwalifikowany
SynakowskaMartaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzczepaniakSebastianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
SzczypiorJakubzakwalifikowany
SzneiderMarekzakwalifikowany
SzostakMarcinzakwalifikowany
SzymańskiHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SZYMAŃSKIBRAJANniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SzymonikAlexzakwalifikowany
TokarskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TracewiczBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
TrowskiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TuskowskiIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WalkuszFilipniezakwalifikowany
WarmbierJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WarmowskiDominik Szymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WejerAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WentaRadosław Aleksanderzakwalifikowany
Węsierski-TesenJędrzej Marcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WicaTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WieczorekOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
WiśniewskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojciechowiczJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
wojciechowskikonradzakwalifikowany
WojtaśMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WoźniakMaksymilianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WoźniakWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
WrońskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
WyrozumskiBartoszzakwalifikowany
ZaborowskiJakubzakwalifikowany
ZagackiJakubniezakwalifikowany
ZajączkowskiMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZapruckiKarolzakwalifikowany
ŻaczekRafałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻukowskiAntonizakwalifikowany
ŻurawskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
ŻywickiFilipzakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1TEL) Technik elektronik91.1
(1TI) Technik informatyk92.95
(1TM) Technik mechanik78.3
(1TMCH) Technik mechatronik97.95
(1TP) Technik programista121.1

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)

NazwiskoImięDecyzja
AndryskowskiJan Zbigniewniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
AsmusIgorzakwalifikowany
BaranowskiDawidzakwalifikowany
BarzowskiKarolzakwalifikowany
BetscherNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BieniasPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BladowskiMiłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BronkHubertzakwalifikowany
BronkKarolzakwalifikowany
BronkKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BulczakBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BulmanGracjanzakwalifikowany
CeynowaJakubzakwalifikowany
CzajaBrajanzakwalifikowany
CzerwionkaKacperzakwalifikowany
DampsKacperzakwalifikowany
DawidowskiAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DomaszkKarolzakwalifikowany
DudaKacperzakwalifikowany
DunstPatrykzakwalifikowany
EjankowskiKrystianzakwalifikowany
FettaKacperzakwalifikowany
FormelaPaweł Adamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GafkeBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GarskiMateuszzakwalifikowany
GierszewskiKrystianzakwalifikowany
GliwaKacperzakwalifikowany
GojtowskiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GorzyńskiKacperzakwalifikowany
GrothaAntoniniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HelandSylwesterzakwalifikowany
HinzMateuszzakwalifikowany
HrycykRadosławzakwalifikowany
JachurskiMateuszzakwalifikowany
JagłaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
JarmołowiczSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JarmułaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JarockiPawełzakwalifikowany
JekaMaciejzakwalifikowany
JesieńIgorzakwalifikowany
KamińskiKajetanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskiMaciejzakwalifikowany
KantczakKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KisielewskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KitowskiMaciejzakwalifikowany
KleinAdrianzakwalifikowany
KobiellaKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KolańczykBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KołodziejRadosławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
korzeniowskijakubzakwalifikowany
KöslingAndrzejzakwalifikowany
KotłowskiFilipniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalecNataliazakwalifikowany
KowalskiDawidzakwalifikowany
KrauzaDominik Władysławzakwalifikowany
KrefftAlbertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KummerOliwierzakwalifikowany
KustuszMichałzakwalifikowany
KwiatkowskiSzymonzakwalifikowany
KwidzińskiJacekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
LabudaGracjanzakwalifikowany
LesiakJanzakwalifikowany
LicaMarekzakwalifikowany
LubieńskiKacperzakwalifikowany
ŁawniczakNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŁyźniakPatrykzakwalifikowany
MachutMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MAKURATJAKUBzakwalifikowany
MalekMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MarszkMateuszzakwalifikowany
MarzecDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MarzochPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MaszotaKrzysztofzakwalifikowany
MaszotaRoksananiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MielewczykJakubzakwalifikowany
MilewczykSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MłyńskiMarcinzakwalifikowany
MłyńskiRobertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NaczkPawełzakwalifikowany
NastałyFabianzakwalifikowany
NiklasKonradzakwalifikowany
NogalskiTomaszzakwalifikowany
NowaczykPatrykzakwalifikowany
OkrójKacperzakwalifikowany
OSSOWSKIPRZEMYSŁAWniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PąchalskiNikodemniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PelowskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PetaGrzegorzzakwalifikowany
PiekarskiSzymonzakwalifikowany
PietrzakWojciechzakwalifikowany
Pietrzak-KozyraOskarzakwalifikowany
PiwkaDamianzakwalifikowany
PobłockiMateuszzakwalifikowany
PodbielskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PolewikGracjanzakwalifikowany
PopławskiKacperzakwalifikowany
PostmaJakubzakwalifikowany
PranczkMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PrangaPiotrzakwalifikowany
PuchalskiJakubzakwalifikowany
ReclafFilipniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
RogockiOskarzakwalifikowany
RopelaMarcinzakwalifikowany
RostkowskiMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RuszkowskiJakubzakwalifikowany
SadurskiOlafzakwalifikowany
SekretaOskarzakwalifikowany
SipaDominikzakwalifikowany
SobiszAlanzakwalifikowany
StanekKrystianzakwalifikowany
StolcAgatazakwalifikowany
SuchtaAdamzakwalifikowany
SychaJakubzakwalifikowany
SyldatkMiłoszzakwalifikowany
SzczepaniakPawełzakwalifikowany
TarnowskiMarcinzakwalifikowany
TomkowiczFilipzakwalifikowany
TrederDamianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TrederIgorzakwalifikowany
TrowskiOskarzakwalifikowany
TrowskiSebastianzakwalifikowany
TwardowskiOskar Piotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WalczukDawidzakwalifikowany
WcisłoTomaszzakwalifikowany
WentaFilipzakwalifikowany
WentaKonradzakwalifikowany
WentaRadosław Aleksanderniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WentaTomaszzakwalifikowany
Węsierski-TesenJędrzej Marcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WieczorekOskarzakwalifikowany
WilkMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WiśniewskiKacperzakwalifikowany
WoelkRobertzakwalifikowany
wojciechowskikonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WróblewskiAleksanderzakwalifikowany
ZajacDamianzakwalifikowany
ZajączkowskiMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZaworskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZielińskiMaksymilianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻukowskiAntoniniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŻukowskiBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
ŻurawskiMichałzakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1a) Mechanik-monter maszyn i urządzeń30.55
(1e) Elektromechanik19.3
(1g) Mechanik pojazdów samochodowych20.05
(1w) Wielozawodowa17.35

Listy osób zakwalifikowanych do poszczególnych oddziałów

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TI) Technik informatyk

LpNazwisko, imię
1Albecki, Mateusz
2Bieliński, Serafin
3Bladowski, Miłosz
4Blaszyński, Norbert
5Budziszewski, Oliwier
6DAMPC, JAKUB MATEUSZ
7Fularczyk, Michał
8Gafk, Michał
9Gierszewski, Mariusz
10Główka, Mateusz
11Hinc, Kacper
12Jakiel, Michał
13Kaczmarek, Jakub
14Klejsa, Krzysztof
15Labuda, Miłosz Tadeusz
16Lew-Kiedrowski, Szymon
17Lis, Maksymilian
18Mechliński, Joshua
19Naczk, Jakub
20Nogajski, Oskar
21Olczyk, Maciej
22Pobłocki, Mateusz
23Pozorek, Szymon
24Pranczke, Oliwier
25Przepiórka, Artur
26Raczkowski, Szymon
27Stolc, Szymon
28Syldatk, Patryk
29Szymonik, Alex
30Wenta, Radosław Aleksander
31Wyrozumski, Bartosz
32Zaprucki, Karol

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TP) Technik programista

LpNazwisko, imię
1Ceregra, Jakub
2Czuczeło, Maciej
3Jaskólski, Adam
4Jeliński, Nikodem
5Jóźwikowski, Aleksander
6Kijewski, Dawid
7Lubotzki, Patryk
8Łazorczyk, Marcel
9Majtacz, Łukasz
10Mazur, Marcin
11Myszka, Oskar
12Pirch, Konrad
13Rydzewski, Maksymilian
14Skolimowski, Patryk
15Skórowski, Maciej
16Smerża, Kacper
17Zaborowski, Jakub

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TM) Technik mechanik

LpNazwisko, imię
1Dorożyński, Nikodem
2Gajec, Maciej
3Hrycyk, Igor
4Klatt, Katarzyna
5Krajnik, Wiktor
6Kwidziński, Jacek
7Lis, Dominik
8Majewski, Damian
9Mrósk, Błażej
10NIESZPORSKI, PIOTR
11OSSOWSKI, PRZEMYSŁAW
12Pirch, Maciej
13Pranczk, Maciej
14ROLBIECKI, HUBERT
15Szczypior, Jakub
16Żukowski, Antoni
17Żywicki, Filip

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TEL) Technik elektronik

LpNazwisko, imię
1Babij, Dawid
2Deja, Hubert
3Drywa, Ksawery
4Gałafin, Paweł
5Góra, Marcin
6Grinder, Nikodem
7Hewelt, Kacper
8Kisielewski, Kacper
9Kolańczyk, Bartosz
10Kołoszycz, Wiktor
11Malinowski, Kacper
12MIELNICZUK, DAWID
13Podbielski, Jakub
14Pranczk, Wojtek
15Raczkowski, Mateusz
16Sajnóg, Seweryn
17Szostak, Marcin

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TMCH) Technik mechatronik

LpNazwisko, imię
1Agatowski, Tomasz
2Augustyniak, Jakub
3Bigus, Hubert
4Bronk, Konrad
5Bullmann, Szymon
6Grochała, Paweł
7Jankowiak, Paweł
8KACZYŃSKI, ADAM
9Kaniowski, Konrad
10Kruk, Paweł
11Krzyżanowski, Kacper
12Lissiak, Filip
13Małszycki, Bartłomiej
14Pąchalski, Nikodem
15Storcz, Jakub
16Szneider, Marek
17wojciechowski, konrad

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1a) Mechanik-monter maszyn i urządzeń

LpNazwisko, imię
1Gliwa, Kacper
2Jeka, Maciej
3Klein, Adrian
4korzeniowski, jakub
5Kustusz, Michał
6Lica, Marek
7MAKURAT, JAKUB
8Marszk, Mateusz
9Okrój, Kacper
10Pietrzak-Kozyra, Oskar
11Polewik, Gracjan
12Stanek, Krystian
13Syldatk, Miłosz
14Szczepaniak, Paweł
15Wenta, Konrad
16Wieczorek, Oskar
17Woelk, Robert
18Zajac, Damian

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1w) Wielozawodowa

LpNazwisko, imię
1Baranowski, Dawid
2Barzowski, Karol
3Ceynowa, Jakub
4Czaja, Brajan
5Domaszk, Karol
6Gierszewski, Krystian
7Kamiński, Maciej
8Labuda, Gracjan
9Lubieński, Kacper
10Łyźniak, Patryk
11Maszota, Krzysztof
12Niklas, Konrad
13Nogalski, Tomasz
14Peta, Grzegorz
15Piwka, Damian
16Pobłocki, Mateusz
17Ropela, Marcin
18Sobisz, Alan
19Stolc, Agata
20Sycha, Jakub
21Trowski, Oskar
22Trowski, Sebastian
23Walczuk, Dawid
24Wcisło, Tomasz
25Wenta, Filip
26Wenta, Tomasz
27Wiśniewski, Kacper

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1e) Elektromechanik

LpNazwisko, imię
1Bronk, Hubert
2Bronk, Karol
3Bulman, Gracjan
4Damps, Kacper
5Ejankowski, Krystian
6Fetta, Kacper
7Jachurski, Mateusz
8Kitowski, Maciej
9Kummer, Oliwier
10Kwiatkowski, Szymon
11Lesiak, Jan
12Młyński, Marcin
13Naczk, Paweł
14Piekarski, Szymon
15Postma, Jakub
16Sadurski, Olaf
17Wróblewski, Aleksander
18Żurawski, Michał

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1g) Mechanik pojazdów samochodowych

LpNazwisko, imię
1Asmus, Igor
2Czerwionka, Kacper
3Duda, Kacper
4Dunst, Patryk
5Garski, Mateusz
6Gorzyński, Kacper
7Heland, Sylwester
8Hinz, Mateusz
9Hrycyk, Radosław
10Jarocki, Paweł
11Jesień, Igor
12Kösling, Andrzej
13Kowalec, Natalia
14Kowalski, Dawid
15Krauza, Dominik Władysław
16Mielewczyk, Jakub
17Nastały, Fabian
18Nowaczyk, Patryk
19Pietrzak, Wojciech
20Popławski, Kacper
21Pranga, Piotr
22Puchalski, Jakub
23Rogocki, Oskar
24Ruszkowski, Jakub
25Sekreta, Oskar
26Sipa, Dominik
27Suchta, Adam
28Tarnowski, Marcin
29Tomkowicz, Filip
30Treder, Igor
Czytaj dalej
Zdolni z Pomorza

Nabór wniosków o przyznanie stypendium za rok 2020/2021 w projekcie “Zdolni z Pomorza – powiat lęborski”.

Zapraszamy uczniów biorących udział w projekcie “Zdolni z Pomorza – powiat lęborski” do składania wniosków o przyznanie stypendium za rok szkolny 2020/2021. Wnioski o przyznanie stypendium za rok szkolny 2020/2021 przyjmowane będą do 16 lipca 2021 r. w sekretariacie Zespołu Szkół Mechaniczno- 
Informatycznych w Lęborku.

Dokumenty:

Czytaj dalej
Zdolni z Pomorza

Rekrutacja uzupełniająca na obóz naukowy.

W dniu dzisiejszym została uruchomiona rekrutacja UZUPEŁNIAJĄCA na
obóz naukowo – żeglarski w Narodowym Centrum Żeglarstwa Akademii
Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na następujących turnusach:

3 turnus: 26.07.2021–01.08.2021

4 turnus: 02.08.2021–08.08.2021

5 turnus: 09.08.2021–15.08.2021

6 turnus: 16.08.2021–22.08.2021

Rekrutacja uzupełniająca potrwa do 13 lipca

Wszelkie informację znajdą Państwo na naszej stronie internetowej
https://zdolnizpomorza.pl/index.php/letnie-obozy-naukowe/625  oraz na
fb  https://www.facebook.com/Zdolni.z.Pomorza/posts/5771893552884871

Czytaj dalej
Zdolni z Pomorza

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do projektu „Zdolni z Pomorza – powiat lęborski”

Młode, zdolne, kreatywne osoby, które potrzebują wsparcia, żeby rozwinąć swój talent, zapraszamy do udziału w projekcie „Zdolni z Pomorza – powiat lęborski”.

Zapraszamy uczennice i uczniów klas:

– VII – VIII szkół podstawowych

– szkół ponadpodstawowych

W uzasadnionych przypadkach, z wcześniejszych klas szkoły podstawowej, posiadających szczególne predyspozycje w zakresie dziedzin objętych wsparciem w ramach projektu.

W ramach projektu oferujemy wsparcie w zakresie obszarów:

  1. matematyka, fizyka, informatyka
  2. biologia, chemia
  3. kompetencje społeczne (w którym miejsce dla siebie odnajdzie uczniowie uzdolnieni na przykład w zakresie języka polskiego, historii, WOS, sztuki, filozofii itp.)

W ramach projektu oferujemy:

  1.  Formy wsparcia o zasięgu regionalnym

– obozy naukowe,

– konkursy indywidualne,

– portal edukacyjny

– warsztaty specjalistyczne (projektowe)

– spotkania i warsztaty autorskie.

  •  Formy wsparcia o zasięgu lokalnym

– ciekawe zajęcia pozalekcyjne z autorskim programem

– warsztaty rozwijające kreatywność

– refundacja kosztów dojazdu na spotkania akademickie

– stypendium

– uzupełniające formy wsparcia (np. wizyty w zakładach pracy, parkach naukowo – technologicznych, spotkania z naukowcami)

– opieka metodyczno – pedagogiczna

  • Akademickie formy wsparcia

(Uniwersytet Morski w Gdyni, Akademia Pomorska w Słupsku, Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Uniwersytet Gdański):

  • spotkania akademickie, w tym wykład, ćwiczenia i zajęcia w laboratoriach oraz pracowniach
  • warsztaty tematyczne

REKRUTACJA

  1. Jeżeli chcesz przystąpić do bezpłatnego udziału w projekcie:
    1. pobierz dokumenty ze strony internetowej www.powiat-lebork.com lub www.zsmi.pl 
      wypełnij je i złóż w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej 
      w Lęborku, ul. Okrzei 15A do dnia 05.07.2021 r.

W imieniu niepełnoletnich uczniów i uczennic zgłoszenia dokonują rodzice.

  •  Zaprosimy Cię na specjalistyczne testy psychologiczne i poinformujemy 
    o dalszych krokach.

Jeżeli będziesz chciał/będziesz chciała uczestniczyć w grupie biologiczno – chemicznej lub rozwijającej kompetencje społeczne poprosimy Cię o napisanie własnego projektu.

Jeżeli będziesz zainteresowany/zainteresowana naukami ścisłymi przejdziesz test uzdolnień kierunkowych (TUK)w  Zespole Szkół Mechaniczno – Informatycznych 
w Lęborku, przy ul. Marcinkowskiego 1.

  • Uczniowie i uczennice, którzy spełnili warunki określone w liście wymaganych osiągnięć w olimpiadach i konkursach, korzystają z uproszczonej formy rekrutacji:
  • nie przygotowują projektu kwalifikacyjnego,
  • uzyskują maksymalną możliwą w rekrutacji liczbę punktów i w konsekwencji są rekrutowani do projektu w pierwszej kolejności.
  • Uczniowie i uczennice, którzy chcą kontynuować uczestnictwo w projekcie w tym samym obszarze, w którym uczestniczyli uprzednio w systemie wspierania uczniów uzdolnionych „Zdolnych z Pomorza”, korzystają z rekrutacji w trybie kontynuacji uczestnictwa:
  • składają arkusz nominacji i oświadczenie do Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego zorganizowanego w Zespole Szkół Mechaniczno – Informatycznych 
    w Lęborku, przy ul. Marcinkowskiego 1,
  • komisja weryfikuje informacje i podejmuje decyzję dot. zakwalifikowania ucznia/uczennicy.

TERMINY

– zgłoszenie zamiaru udziału w projekcie – do 05.07.2021 r.

– praca nad projektem – do 10.09.2021 r.

– przekazanie rezultatu projektu – do 12.09.2021 r.

– prezentacja projektów – do 04.10.2021 r.

Prosimy o zapoznaniem się z Regulaminem rekrutacji oraz Zasadami realizacji projektów kwalifikacyjnych.

Projekt jest realizowany we współpracy z Marszałkiem Województwa Pomorskiego, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 03.02. Edukacja ogólna, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty projektu:

  1. Arkusz nominacji
  2. Deklaracja uczestnika projektu
  3. Formularz danych osobowych uczestnika projektu
  4. Lista wymaganych osiągnięć – dodatkowe uprawnienia
  5. Oświadczenie nr 1 – uczestnika projektu
  6. Oświadczenie nr 2 – uczestnika projektu
  7. Oświadczenie nr 3 – uczestnika projektu
  8. Regulamin rekrutacji
  9. Wniosek o przeprowadzenie badania
  10. Wniosek o zminę przedmiotu
  11. Wniosek o zmianę LCNK
  12. Zasady realizacji projektów kwalifikacyjnych
Czytaj dalej

Akcja szczepienia jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson – „ZASZCZEP SIĘ PRZED WAKACJAMI”.

W imieniu referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urząd Miejski w Lęborku zapraszamy na rodzinny piknik, podczas którego będzie możliwość zaszczepienia się bez wcześniejszej rejestracji jednodawkowym  preparatem Johnson&Johnson.

Piknik odbędzie się już w tę sobotę tj. 26.06.2021 r. w godzinach 9:00 – 15:00 lub do wyczerpania szczepionek na boisku przy Szkole Podstawowej nr 8 w Lęborku.

Dla osób z problemami w poruszaniu się możliwy jest transport na szczepienia po wcześniejszym zgłoszeniu pod nr 59 863-77-72 lub 59 863-77-81 (Urząd Miejski w Lęborku).

Czytaj dalej

Rozpoczęcie szczepień uczniów, którzy ukończyli 12 rok życia.

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne. 


Załączniki: 

  1. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat
  2. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat
  3. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – komunikat MEiN
  4. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19
Czytaj dalej
Zdolni z Pomorza

Ruszyła rekrutacja na obóz naukowy dla uczestników projektu Zdolni z Pomorza.

Miło nam poinformować, że właśnie dziś uruchomiono rekrutację
na letni obóz naukowo – żeglarski w Narodowym Centrum Żeglarstwa
Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku dla uczestników projektu Zdolni z Pomorza.

Wszelkie informację znajdą Państwo na stronie internetowej projektu
https://zdolnizpomorza.pl/index.php/letnie-obozy-naukowe/613 
oraz na fb;
https://www.facebook.com/Zdolni.z.Pomorza/posts/5671613239579570

Cytując wpis z w/w strony:
Już 12 lipca 40 uczniów będzie mogło rozpocząć wypoczynek na obozie naukowym w Narodowym Centrum Żeglarstwa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Aby wziąć udział w tej formie wsparcia trzeba wykazać się aktywnością w korzystaniu z dobrodziejstw, które oferuje projekt „Zdolni z Pomorza”.

W tym roku zaplanowano aż sześć turnusów w następujących terminach:

1 turnus: 12.07.2021–18.07.2021
2 turnus: 19.07.2021–25.07.2021
3 turnus: 26.07.2021–01.08.2021
4 turnus: 02.08.2021–08.08.2021
5 turnus: 09.08.2021–15.08.2021
6 turnus: 16.08.2021–22.08.2021

By dać sobie szansę wzięcia udziału w obozie należy:

  • wypełnić i podpisać formularz rekrutacyjny (pierwszą część wypełnia pełnoletni uczeń, a w imieniu ucznia niepełnoletniego – jego rodzic lub opiekun prawny; w celu wypełnienia części drugiej należy się zgłosić do Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego, którego uczeń jest podopiecznym) oraz podpisać oświadczenia;
  • skan wypełnionego i podpisanego formularza rekrutacyjnego przesłać niezwłocznie na adres e-mail: zdolnizpomorza@pomorskie.eu
  • wypełniony i podpisany formularz rekrutacyjny oraz oświadczenia złożyć w wersji papierowej do dnia 28 czerwca 2021 r. (poniedziałek):
  • w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, 80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27 do godz. 15.45 albo 
  • przesłać za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu!!!) w kopercie opisanej: „Obóz naukowy – Zdolni z Pomorza” na adres Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Edukacji i Sportu, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk.

Informacji na temat obozów udzielają pracownicy Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego:

•  Izabela Kupis, tel. 58 32 68 417, e-mail: i.kupis@pomorskie.eu;
•  Monika Łuczak-Skonieczna, tel. 58 32 68 418, e-mail: m.luczak@pomorskie.eu.

W ramach obozu zapewnione będą: zakwaterowanie, transport z miejsca zbiórki i z powrotem, wyżywienie, ubezpieczenie uczestników obozu, kadra naukowa i wychowawcza oraz organizacja i realizacja programu naukowego i rekreacyjnego. W sześciu turnusach może wziąć udział 240 uczestników.

Dokumenty:

Regulamin rekrutacji uczniów do projektu „Zdolni z Pomorza”
Zasady rekrutacji na letni obóz naukowy w projekcie „Zdolni z Pomorza” w roku szkolnym 2020/2021
Formularz rekrutacyjny
Oświadczenia
Regulamin letniego obozu naukowego w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”
Ramowy Program Letniego Obozu Naukowego 2021

Czytaj dalej

Rejestracja na szczepienia dla osób, które ukończyły 16 rok życia.

W poniedziałek, 17 maja br. została otwarta rejestracja na szczepienia dla osób, które ukończyły 16. rok życia. Młodzież z rocznika 2005, która 16 lat skończy w nadchodzących tygodniach, otrzyma e-skierowanie w momencie ukończenia 16. roku życia. Dla tych osób e-skierowania będą wystawiane raz w tygodniu, w poniedziałki.

16- i 17-latkowie przed przystąpieniem do szczepienia muszą wypełnić formularz – Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19. Można zrobić to w domu. Dzięki wcześniej uzupełnionemu i podpisanemu formularzowi oraz zgodzie rodzic nie będzie musiał był obecny podczas szczepienia.

Ważne! Kwestionariusz wypełnia zarówno osoba szczepiona, jak i rodzic lub opiekun prawny nastolatka. 

Więcej informacji o rejestracji na szczepienia dla 16- i 17-latków można znaleźć w komunikacie na stronie MEiN https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ruszaja-szczepienia-dla-nastolatkow–rozpoczela-sie-rejestracja-mlodziezy-w-wieku-16-i-17-lat.

Czytaj dalej