ZSMI na rzecz poszkodowanych w pożarze

Samorząd Uczniowski wraz ze społecznością szkolną zorganizował zbiórkę funduszy dla ofiar tragicznego wydarzenia, jakim był pożar lęborskiej kamienicy.

W czwartek 11 października 2018 roku przedstawiciele SU przygotowali stoisko, na którym wypiekali z wcześniej sporządzonego ciasta GOFRY, by środki z ich sprzedaży zasiliły konto pogorzelców. W czynność tę zaangażowani byli: Rafał Ojowski  z klasy II gw oraz Adam Ekman i Kacper Tobera z klasy IITM. Serdecznie dziękujemy!
Bardzo dziękujemy również pani Iwonie Labudzie, która wspomogła akcję,  podarowując na sprzedaż PIZZERINKI. Z tej akcji uzyskaliśmy kwotę 260,51zł.

W dniach 10.10 – 26.10.2018. w „MECHANIKU” trwała „Zbiórka dla rodzin poszkodowanych w pożarze”. Uczniowie z poszczególnych klas składali datki,  dzieląc się miłością i okazując zrozumienie dla potrzebujących. Pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom, w szczególności klasom: 3TE, 3TM, 2TI oraz 2 gw. Pozyskana kwota wynosi 1184 zł.

Łącznie na konto poszkodowanych wpłacono 1445, 51zł.

Ale to nie koniec! Znaleźli się jeszcze chętni chłopcy, którzy przy pomocy wspaniałych rodziców, upiekli smakowite babeczki oraz przepyszne ciasta na organizowany dnia 11 listopada festyn „Przywróćmy rodzinie nadzieję!„. Osobami tymi są: Sebastian Trzeciak i Jakub Trowski z klasy 4TI, Kacper Hyska z klasy 4TM, Cyprian Tymkowski z 2TI, Mateusz Młyński z 2TIs, Michał Dawidowski i Sebastian Okrój z klasy 2gw oraz Filip Dawidowski z 1TI. Wolontariuszem zajmującym się sprawami logistycznymi był Juliusz Niedziółka (klasa 2TIs).  Wielkie dzięki!!!

ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ, DRODZY UCZNIOWIE ZSMI!!! Raz jeszcze za wszystko DZIĘKUJEMY!!!

Samorząd Uczniowski

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *