Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

28 kwietnia tego roku to dzień, w którym w całej Polsce maturzyści żegnają się ze sobą i ze swoimi nauczycielami. Tak też było w Zespole Szkól Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku.

Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Był to wyjątkowy rocznik – ostatni rocznik technikum po gimnazjum. Podczas uroczystego apelu wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody i wyróżnienia.

Absolwentem roku został Jakub Kozłowski z klasy 4 TMb

Razem z nim świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

klasa 4TId- Jakub Sitkowski, Damian Jasek, Konrad Blaszyński

klasa 4TMb – Dawid Giec, Michał Raćkowski (uczeń ze 100% frekwencją) i Filip Staniszewski

klasa 4TIc Arkadiusz Asmus

klasa 4TEb – Michał Madej i Sebastian Kreft

Wśród klas kończących najlepszą średnią zdobyła klasa 4 TMb, natomiast najlepszą frekwencję uzyskała klasa 4TId

Statuetki dla wybitnych sportowców odebrali dziś Wiktor Cybula i Bartosz Wiśniewski z klasy 4TMb oraz Fabian Leussink i Jakub Rosik z klasy 4 TEb

Nie zabrakło dziś również podziękowań dla absolwentów, którzy szczególnie zaangażowani byli w działalność Samorządu Uczniowskiego oraz dla wolontariuszy “Pomocni z Mechanika”.

Uroczystość wręczenia wyróżnień i nagród wzbogaciły przygotowane przez żegnających uczniów i ich wychowawców występy artystyczne.

Drodzy Absolwenci – dziś jedne drzwi Waszego życia zostały zamknięte natomiast dziś też otwierają się NOWE – drzwi do kolejnych wyzwań i spełniania marzeń.

Życzymy Wam ogromu sukcesów, w szczególności podczas zbliżających się egzaminów maturalnych!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *