Przyłącz się i zmieniaj świat na lepsze

 17 listopada rusza ogólnopolska akcja „SZLACHETNA PACZKA”. To projekt, który każdego roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny potrzebujące pomocy i ludzi dobrej woli. Głównym celem „SZLACHETNEJ PACZKI 2012” jest współtworzenie mądrej pomocy dla 11.900 rodzin w potrzebie. Mądra pomoc to nie tylko konkretna pomoc materialna, ale ma ona także zainspirować ludzi, którzy z niej korzystają do zmiany, ma być impulsem do działania.

Szlachetna paczka

Każdy, kto przyłączy się do pomocy stanowi ważną i niepowtarzalną część PACZKI. KAŻDY z NAS ma do wykonania coś wyjątkowego, a angażując się w projekt odkrywamy swoją wartość, potencjał i nowe możliwości, po to by dzielić się z innymi.

Wiemy, że w naszej Szkole są takie właśnie osoby, które potrafią i niosą bezinteresowną pomoc, bo udowodniły to już w ubiegłym roku podczas I edycji SZLACHETNEJ PACZKI, która miała miejsce właśnie u nas.

Zachęcamy do udziału w kolejnej, II edycji WSZYSTKICH: uczniów, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi.

Szlachetna paczka

 

Włączyć można się poprzez przynoszenie do Pani Anetty Treder (sala numer 6) oraz do wychowawców, w dniach od 19.XI – 3.XII, artkułów spożywczych, słodyczy, artykułów przemysłowych, środków czystości i zabawek.

Wszystkie zebrane dary trafią do rodzin, które czekają na dar naszych serc.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc!

Opracowała: mgr Anetta Treder

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *