W moich snach wciąż Warszawa

W dniach od 1 do 4 października czterdziestu wyróżniających się uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku wzięło udział w wycieczce nagrodowej do Warszawy.

W moich snach wciąż Warszawa
W moich snach wciąż Warszawa

Mieli przyjemność zwiedzać Wilanów, w którym obejrzeli między innymi komnaty Jana III Sobieskiego. Wieczorem udali się do Teatru Buffo, gdzie zobaczyli znanych aktorów oraz zastosowaną w widowisku grę świateł, która zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Było to nie zwykłe przeżycie. Kolejną atrakcją wyjazdu był Sejm, gdzie spędzili 3 godziny zwiedzając Parlament i Senat. Każdy miał przyjemność zobaczyć jak to wygląda od „zaplecza”. Następnie odbyła się sesja fotograficzna z Panią przewodnik. Następną atrakcją było zwiedzanie łazienek wraz z całym kompleksem.

Kolejno mieli przyjemność obejrzeć film trójwymiarowy w „KINO IMAX WARSZAWA”. W Zamku Królewskim zwiedzali sale szmaragdową, tronową i wiele innych. Ostatnią atrakcją wycieczki było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, które wywarło na wszystkich ogromne wrażenie. Zostało zaprojektowane na bazie dwóch najpiękniejszych zagranicznych muzeum. Na prośbę fanów sportu odwiedzili również warszawskie powązki. Tegorocznym tekstem wycieczki są słowa „nie wiem zobaczę”.

W moich snach wciąż Warszawa
W moich snach wciąż Warszawa

Ponadto młodzież miała przyjemność zobaczyć: stare miasto, syrenkę, Pałac Kultury i Nauki, Złote Tarasy, Teatr Narodowy, Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie, groby popularnych osób oraz wiele innych.

Gorąco zapraszamy do udziału w wycieczce za rok.
„Młodzież naszej szkoły jest bardzo zadowolona z wyjazdu, było to fantastyczne i poznaliśmy się jeszcze lepiej niż podczas przerw w szkole… Cieszymy się, że Pan dyrektor Ryszard Rozwadowski kontynuuje tradycję w szkole i organizuje corocznie wyjazdy nagrodowe.”

Z pozdrowieniami przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego – PATRYK WICHERT

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *