Uczta dla ducha –spektakl ,,Kandydatki na żonę”

Dnia 12 grudnia w Auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku o godz. 16.00 odbył się spektakl  „Kandydatki na żonę” w wykonaniu koła teatralnego prowadzonego przez Panią Beatę Hrycyk organizowanego w ramach projektu „Tandemem do świetlanej przyszłości” ,współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kandydatki na żonę” to komedia , w której tak naprawdę wszystkie role były pierwszoplanowymi. Każdy- bracia, wuj, ciotka, babcia, dziadek i kandydatki na żonę.

Młodzi aktorzy to: Aneta Ostrówka, Agnieszka Tober, Dominika Synowiec, Natalia Mallek, Dominika Murzyniec- Kamińska, Justyna Wiśniewska, Dominika Siuciak, Patrycja Tochman, Szymon Ćwik, Paweł Wojtaszek, Mateusz Kendyś, Bartłomiej Żurawski.

Obsługa: Jakub Oszmaniec, Bartek Korda i Artur Grula.

 

Opinie o spektaklu potwierdzają, że warto było przyjść- ,,pośmiać się”, ,,uczestniczyć w uczcie teatralnej”, ,,zobaczyć, że lęborska młodzież też potrafi” itp.

Tym bardziej, że zebrano też kwotę  220 zł na rzecz niepełnosprawnego od urodzenia Artura ( cel zakup podnośnika). To dobry początek

mgr Beata Hrycyk

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *