Szlachetna Paczka – Zmieniajmy świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt charytatywny, który organizowany jest już po raz trzynasty, a w naszej szkole z inicjatywy p. Anetty Treder po raz trzeci.

Szlachetna Paczka – Zmieniajmy świat na lepsze!
Szlachetna Paczka – Zmieniajmy świat na lepsze!

Jej głównym celem jest dotarcie do najbardziej potrzebujących rodzin z mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Potrzeba naprawdę niewiele, by na twarzach smutnych, stroskanych ludzi pojawił się uśmiech, by trudne sytuacje chociaż w czasie Bożego Narodzenia ustąpiły pola nadziei, by zapanowała radość wśród potrzebujących i wśród niosących pomoc.

Aby włączyć się do projektu wystarczy przynieść, w dniach od 18 listopada do 8 grudnia do Pani Anetty Treder  (sala 6) lub Pana Sławka (s.127) produkty żywnościowe, słodycze, środki chemiczne, albo zabawki. Wszystkie one zostaną przekazane rodzinom, które czekają na dar naszych serc.

Plakat promujący Szlachetną Paczkę w ZSMI
Plakat promujący Szlachetną Paczkę w ZSMI

W tym roku patronat nad naszą Paczką objęła Paula Wrońska, reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012 i pierwsza olimpijka w historii Lęborka.

Paula Wrońska - reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012, pierwsza Olimpijka w historii Lęborka. Występuje w barwach klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus Lębork
Paula Wrońska – reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012, pierwsza Olimpijka w historii Lęborka. Występuje w barwach klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus Lębork

Zostań Bohaterem i zmieniaj świat na lepsze!!!

Zapraszam do wspólnej pomocy, Anetta Treder – Wolontariusz Szlachetnej Paczki

Opracowała: mgr Anetta Treder
Plakat: Sławomir Łukaszuk
Zdjęcia: Sławomir Łukaszuk, Piotr Boniaszczuk, Polski Związek Strzelectwa Sportowego

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *