ŚWIETNY WYSTĘP PIŁKARZY „MECHANIKA”

       Reprezentacja ZSM-I w piłce nożnej bardzo dobrze zaprezentowała się w półfinale Mistrzostw Województwa Szkół Ponadpodstawowych. Turniej odbył się na naszym „orliku” 19.05.2023, zaś drużyna pokonała 2:0 I LO PUCK, 4:0 PZS SOMONINO, zaś z faworyzowanym PZS 4 WEJHEROWO osiągnęliśmy remis 2:2 /choć prowadziliśmy 1:0 i 2:1/.

Jednak to „goście” z Wejherowa zajęli I m-ce, gdyż pokonali Puck i Somonina wyższą różnicą bramek/3:0 i 7:0/ i oni też reprezentować będą nasz rejon w finałach, które odbędą się 25 maja na Stadionie Miejskim w Lęborku/godz. 9.30/.   Nasz cały zespół zasłużył na ogromne słowa uznania za bardzo ambitną i stojącą na dobrym poziomie grę. Kapitanem zespołu był Mikołaj Brzóska/4TEa/, -zdobywca 2 bramek, świetnie zagrał na bramce Jakub Bąk /3TI/. Bramki zdobywali: Kamil Sergiej/3TE/-3, Paweł Chmielewski/4TEa/-1 gol, Lucjan Włodarczyk/3w/-1 gol, Iwo Klawikowski /3TM/-1 gol. Ponadto w zespole wystąpili: Nikodem Olak /3TI/, Rafał Labuda/3TI/, Dawid Zganiacz/3TI/, Szymon Nowocień /3TM/, Bartosz Wiśniewski/4TMb/, Karol Młyński/3W/. Zawodnikami rezerwowymi byli: Wojciech Pranczk/2TEP/i Kordian Stolc/3W/. Reprezentacje przygotowywał i opiekunem zespołu był Andrzej Borowski.

Organizatorem turnieju był ZSM-I, podziękowania też dla Rady Rodziców i p. Rafała Bąk za zasponsorowanie napojów i oprawę organizacyjną zawodów.

Opracował: Andrzej Borowski

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *