Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów, Stypendia Starosty, Wyróżnienie Burmistrza w dziedzinie Nauka  za wyniki w nauce oraz osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

12 października w reprezentacyjnej Sali Rajców lęborskiego ratusza odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej,  dwóch uczniów z naszej szkoły

Tomasz Helt z klasy  IV TM, oraz Jakub Wroński z klasy II TM otrzymali wyróżnienie Burmistrza w dziedzinie nauka, w historii naszej szkoły są to pierwsze nagrody w tej dziedzinie. Uczniowie zostali wyróżnieni za osiągnięcie wysokiej  średniej ocen oraz za trzecie miejsce zespołowo  w X Turnieju Wiedzy Technicznej – Rysunek Techniczny w Nowym Dworze Gdańskim – etap wojewódzki.    Warto przypomnieć, że w roku 2014r. za osiągnięcia sportowe w roku 2013 wyróżnienie Burmistrza otrzymał  Bartłomiej Olkowski.

W tym samym dniu w LO 1 zostały rozdane Stypendia Starosty m. Lęborka, z rąk Pani Starosty Teresy Ossowskiej – Szarej  otrzymali następujący absolwenci i uczniowie za osiągnięcia w nauce :

 1. Absolwenci:
  Daniel Lalaszewski, ukończył on Technikum Teleinformatyczne
  Karol Grabowski,  ukończył on Technikum Mechaniczne
 1. Uczniowie:
  Tomasz Helt, uczeń IV klasy Technikum Mechanicznego
  Adrian Jasek,  uczeń II klasy Technikum Informatycznego
  Przemysław Jędrzejczyk, uczeń III klasy Technikum Mechatronicznego
  Patryk Chmieliński, uczeń III klasy Technikum Informatycznego
  Jakub Wroński, uczeń II klasy Technikum Mechatronicznego

Uczeń Tomasz Helt po raz drugi otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą w szkole średnią ocen uzyskaną w roku szkolnym 2017/2018, wynosi ona 5,60.

Wszystkim nagrodzonym i stypendystom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Maria Kurowska

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *