Reforma oświaty z perspektywy czasu

Dzień Edukacji Narodowej w ZSMI

,, Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy, za Serce”.

Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w Nasze wychowanie.

Dnia 11 października 2013 młodzież z Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych uczciła Dzień Edukacji Narodowej. Akademię przygotowała mgr Beata Hrycyk pod hasłem ,,Reforma oświaty z perspektywy czasu”. Oczywiście zadbano o koloryt lokalny.

            Oprócz pięknie wykonanych piosenek przez Dawida Gaffke i Krzysztofa Skorka ; partii lirycznych recytowanych przez Marcelinę Kłak i Paulinę Muszyńską; wiadomości TV zaczerpniętych z kuluarów uczniowskich ( Mateusz Kendyś, Jakub Oszmaniec, Grzegorz Dudziński) i układu tanecznego do piosenki zatytułowanej ,,Angels”, który zrobił furorę ( Mateusz Kendyś,Dawid Gaffka, Cezary Monczak, Mateusz Reluga,Jakub Oszmaniec, Cezary Ryfka i Łukasz Kunysz) nie zabrakło tańca towarzyskiego w wykonaniu Marceliny Maszk i Patryka Konkola.

Tego dnia Dyrektor mgr Grzegorz Popin wyróżnił pracowników szkoły- nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.

Młodzież z Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych z programem artystycznym wystąpiła na uroczystości z okazji DEN w Starostwie Powiatowym w Lęborku w dniu 14 października 2013 roku, gdzie równie ciepło została przyjęta.

 

Scenariusz, scenografię i układ taneczny przygotowała: mgr Beata Hrycyk.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *