Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 27 października w Auli ZSM-I odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych. W zabawie wzięły udział klasy: I TM, I TE, I TI, I g oraz I ao. Na naszych pierwszaków czekały trudne zadania przygotowane przez uczniów klas drugich. Pierwszaki musieli min.: wykazać się wiedzą na temat szkoły, zaśpiewać piosenkę, pochwalić się zdolnościami artystycznymi rysując karykaturę wychowawcy, zjeść pyszny posiłek na czas a także zaprezentować swoją klasę.

Otrzęsiny klas pierwszych - ZSMI Lębork 2015

Po złożeniu uroczystej przysięgi przyjęliśmy pierwszaków do grona uczniów naszej szkoły. Otrzęsiny 2015 wygrała klasa I TM – wych. M. Kurowska! Chłopcy wspaniale zaprezentowali się we wszystkich konkurencjach i nie mieli sobie równych. Klasa o profilu technik mechanik już po raz drugi z rzędu wygrywa zmagania pierwszoklasistów.

Otrzęsiny klas pierwszych - ZSMI Lębork 2015
Dzięki charyzmatycznym prowadzącym zabawa miała niesamowite tempo! Oprawa muzyczna stała na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Otrzęsiny klas pierwszych - ZSMI Lębork 2015 Imprezę przygotowały panie: Małgorzata Gębarowska, Iwona Czerwińska, Marzena Wrzesień. Dekoracje Pani Katarzyna Waśko. Prowadzenie zabawy uczniowie klas II te, II tm oraz II w. Podziękowania dla Mateusza Okrój za pomoc w obsłudze sprzętu nagłaśniającego.

Opracowanie: M.Gębarowska

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *