Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 30 września 2022r. (piątek) na stadionie ZSMI odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Ta coroczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły.

W tym roku w zawodach wystartowało 25 chłopców, którzy mieli do pokonania 4 okrążenia stadionu „Mechanika”, czyli dystans 1333m.

Mistrzostwo szkoły na rok szkolny 2022/2023 wywalczył Jakub Pieniążekz kl.IV TIa. Miejsce II zajął Bartosz Wiśniewski z kl.IV TMb, natomiast miejsce III zajął Krzysztof Różański uczeń kl. I TIP.

Zawodnicy, którzy wywalczyli podium otrzymali pamiątkowe medale i słodki upominek oraz gratulacje od kadry trenerskiej wychowania fizycznego.

Pierwsza 11-tka będzie reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się 6.10.20022r. (czwartek).