Lęborski Photo Day w Mechaniku

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” oraz Lęborski Klub Fotograficzny zapraszają wszystkich chętnych w dniu 13 października (sobota) o godz. 10 do Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” Al. Niepodległości 6, na trzecią edycję „Photo Day”.

Lęborski Photo Day w Mechaniku
Lęborski Photo Day w Mechaniku

Miłośnicy fotografowania będą mieli niepowtarzalną okazję do wykonania zdjęć w budynku o ciekawej historii – Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku. Tylko tego dnia będzie można zajrzeć do piwnic, wejść na strych, obejrzeć sale dydaktycznych i sfotografować niedostępne na co dzień zakamarki szkoły. Dla uczestników imprezy w sali audiowizualnej zostanie zaprezentowany film „Historia szkoły”.

Efekty wspólnego fotografowania wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania w CIT „Brama Kaszubskiego Pierścienia”.

Wybrane prace każdego uczestnika „Photo Day” zostaną zamieszczone na stronie LKF i facebook-u. Przewiduje się wystawę najlepszych prac, które zostaną zaprezentowane na wernisażu w CIT „Brama Kaszubskiego Pierścienia”.

Więcej info na oficjalnej stronie Lęborskiego Klubu Fotograficznego oraz na Facebooku

Opracował: Lęborski Klub Fotograficzny

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *