Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” – etap wojewódzki

W dniu 19 grudnia 2017r. dwóch uczniów Rafał Półczyński z II TE oraz Tomasz Helt z klasy III TM po raz pierwszy wzięli udział w konkursie organizowanym przez Okręgowy Inspektorat w Gdańsku, pod hasłem „Poznaj swoje prawa w pracy”.

W Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, przy ul. Okopowej 21/27, uczniowie zmagali się z testem składającym się z 35 pytań. Do konkursu przystąpiło 40 uczniów z województwa pomorskiego.

Po sprawdzeniu prac przez Okręgową Komisję Konkursową nasi uczniowie –  Tomasz Helt uzyskał 24 punkty i uplasował się na 31 pozycji, a Rafał Półczyński zdobył 29 punktów i uplasował się na 14 pozycji. Przemówienie  zachęcające młodzież do pogłębiania informacji na temat swoich praw w późniejszej pracy  wygłosił Pan Krzysztof Lisowski Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy.

Szkoda, że naszym uczniom nie udało się w tym roku szkolnym znaleźć w pierwszej trójce, ale mamy nadzieję, że została w nich rozpalona wola walki i za rok będzie lepiej!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *