KONCERT MIKOŁAJKOWY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W ramach projektu „Otwarte umysły” uczniowie z grup Ilony Kosmali (KOŁO KREATYWNOŚCI TWÓRCZEJ Z WYKORZYSTANIEM NARZĘDZI ITC – RÓWNY START grupa II i MÓJ START W DOROSŁOŚĆ grupa II wraz z opiekunem grup i koordynatorem projektu, panią Iwoną Labudą, przygotowali świąteczny koncert dla przedszkolaków, który odbył się 16 stycznia 2018 roku w sali audiowizualnej ZSMI w Lęborku.
W tym roku dzieci miały okazję wysłuchać kolęd na klarnecie w wykonaniu Kamila Szopińskiego z klasy I TE, wiązanki kaszubskich przyśpiewek na akordeonie granych przez Michała Jędrzejczyka z klasy IV TE, wysłuchać piosenek śpiewanych przez Pawła Krzyżanowskiego z klasy IV TE, utworów młodych rockowych gitarzystów z klasy I TE: Nikodema Osmólskiego i Oskara Koniecznego.
Gośćmi naszej szkoły były przedszkolaki z Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 5, Przedszkola nr 6 oraz z Przedszkola Baśniowego.
Największą atrakcją koncertu okazało się spotkanie z…młodym Mikołajem. Koncert prowadził konferansjer Paweł Krzyżanowski wraz z pomocnikami: Maciejem Czają i Maciejem Skrzypalikiem (I TE). Nad oprawą muzyczno- techniczną czuwał Łukasz Czaja (Klasa IV TM).

Zdjęcia: Jakub Halastra Tekst: Ilona Kosmala, Iwona Labuda

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *