Koncert mikołajkowy dla przedszkolaków

           7 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Mechaniczno- Informatycznych odbyły się „Mikołajki dla przedszkolaków”. W tym roku przybrały one formę koncertu składającego się ze świątecznych piosenek, występu Orkiestry Dętej, akordeonisty i rockowych gitarzystów.

Koncert mikołajkowy dla przedszkolaków

            Gościliśmy w murach naszej placówki około trzystu przedszkolaków z lęborskich przedszkoli oraz z przedszkola w Nowej Wsi Lęborskiej. Dzieci wybornie bawiły się na auli ZSMI. Wspólnie ze szkolnymi  piosenkarzami wykonały utwory: „Pada śnieg”, „Ding dong”.

Koncert mikołajkowy dla przedszkolaków

              Przedszkolaki chętnie współpracowały z konferansjerem, zgłaszały się do odpowiedzi na zadawane przez niego pytania, klaskały i włączały do wspólnej zabawy. Wysłuchały listu do Świętego Mikołaja oraz opowiedziały o swoich wymarzonych prezentach.

Koncert mikołajkowy dla przedszkolaków

          Wielką atrakcją dla maluchów okazał się Kaszubski Mikołaj, który przyjechał do dzieci ze swoim osobistym tłumaczem. Po zakończonym koncercie Mikołaj rozdawał dzieciom cukierki i robił  z nimi zdjęcia.

Koncert mikołajkowy dla przedszkolaków

          W koncercie udział wzięli: Łukasz Czaja (prowadzący), Michał Jędrzejczyk (akordeon), Adrian Gojtowski (Kaszubski Mikołaj), Karol Grabowski (Tłumacz Mikołaja), Tomasz Kunkel, Oskar Głowacki, Piotr Beczyczko, Radosław Fijałkowski (gitary), Mateusz Kos, Jakub Baranowski, Bartosz Meyer, Paweł Klein, gościnnie Karolina Grzenkowicz(orkiestra dęta), Nikodem Szymichowski (autor listu do Świętego Mikołaja), Paweł Krzyżanowski, Szymon Ekman, Krystian Kasperek, Michał Kijewski, Paweł Krawczyk, Rafał Górski (śpiew), Przemysław Ropela, Mateusz Malek, Wojciech Pernal, Mateusz Sarnecki (ochrona).

Koncert mikołajkowy dla przedszkolaków

                Koncert przygotowały panie: Hanna Agatowska, Ilona Kosmala oraz Iwona Labuda.

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

Dodała: Ilona Kosmala

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *