Komunikat z międzyklasowych mistrzostw ZSM-I w piłce nożnej

Zakończyły się Mistrzostwa ZSM-I w piłce nożnej.  Mistrzostwo zdobyła KLASA IV TM, która w turnieju pokonała kolejno: KL I TMa 6:1, II TM 6:1, III TE także 6:1, zaś w  finale KLASĘ II TI 7:5

Zespół reprezentowali: Dariusz Kostuch- kpt , Kamil Brzozowski, Michał Górski, Filip Kunysz, Filip Tomasiewicz, Dawid Głodowski, Michał Kafarski, Jakub Wróbel, Filip Regliński.

Wicemistrzowie KLASA II TI pokonała w drodze do finału:I TMb 5:1, II AE 3:2 kapitanem zespołu był Wiktor Maszota, ponadto grali: Dominik Miśnik, Arkadiusz Materka, Mateusz Myszk, Maciej Witaszek i/ wypożyczony z II G/  Michał Makurat.

Ze względu na praktyki klas III -ich mecze o trzecie miejsca III TE, II TM i II AE zostanę rozegrane w dostępnym terminie. W turnieju wzięły udział ponadto KLASY: I TMb, I TEa, I TEb, I TMa, III AE, I AE – w sumie 11 zespołów. Zwycięzcy otrzymają medale sportowe, zaś wszystkich chętnych zapraszam na zajęcia sportowe z piłki nożnej o 14.30 w każdą środę.

Wkrótce okazja do rewanżu odbędzie się podobny turniej-  futsalowy /w hali/.

Zawody zorganizował i przeprowadził:   Andrzej Borowski