KOLEJNE ZWYCIĘSTWO !!!

W dniu 10 kwietnia 2015r. o godzinie 20:00 rozstrzygnięty został konkurs

„ Wirtualna firma „ w ramach   projektu   ZaPaL się do zawodu – Zawodowo w Powiecie Lęborskim . W projekcie udział wzięli uczniowie z klas zawodowych II a oraz II g , oraz z klas technikum II TE oraz II TI.

Projekt składał się z trzech etapów:

  • pierwszy polegał na przejściu przez uczniów szkolenia oraz  pozytywnie zaliczonym testem na platformie e- learning . Samokształcenie dotyczyło tematyki założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
  • drugi etap to gra , w odpowiednich grupach uczniowie z  klas: II a, IIg, IITE, II TI zakładali i prowadzili własne wirtualne firmy –   wygrał ten zespół, który osiągnął największe zyski z prowadzonej działalności gospodarczej.

W tym etapie zwycięstwo należało do zespołów: z klasy II a Kamil Kozaczenko, Gabriel Stolarski, Szymon Gafke, Piotr Walaszek oraz z klasy II g Karol Mielewczyk, Jakub Baranowski, Patryk Juśkiewicz oraz Robert Bulczak.

Z klas technikum uczniowie z IITE : Krystian Szuta, Oskar Herczyk, Bartłomiej Olkowski i Patryk Browarczyk oraz z klasy II TI : Marcin Wójcik , Kacper Kowal, Mateusz Kempiński i Jacek Labudda.

  • Trzeci etap to konkurs, który był rozgrywany między  naszą szkołą oraz

PCE  Lębork. Uczniowie przez trzy dni  zakładali i prowadzili własne firmy, rywalizacja była bardzo duża, sytuacja finansowa  zmieniała się przez trzy dni trwania konkursu. W piątek 10 kwietnia 2015r. o godz. 20:00 konkurs został rozstrzygnięty. W grupie szkół zasadniczych zawodowych zwyciężyła grupa uczniów z klasy IIa Kamil Kozaczenko, Gabriel Stolarski, Szymon Gafke, Piotr Walaszek, z klas technikalnych zwycięstwo osiągnęła klasa z PCE.

Opiekunem zwycięskiej grupy była Maria Kurowska, a merytorycznie wspomagała  Joanna Zielińska. Opiekun otrzyma wyposażenie klasy w laptop, rzutnik, nagłośnienie oraz tablicę interaktywną. Uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe.

Opiekunowie: Maria Kurowska oraz Joanna Zielińska

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *