Karol Becker najlepszy w Polsce!!

W dniu 15 maja 2014r. w Warszawie odbył się XIV. ogólnopolski konkurs wiedzy z zakresu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla Młodocianych Pracowników zatrudnionych w zakładach rzemieślniczych, pod hasłem „ Bezpieczny start”.

Od 14 lat  udział w tym konkursie  brali uczniowie i uczennice z naszej szkoły. Zajmowali indywidualnie i drużynowo miejsca w czołówce krajowej, ale w tym roku Karol Becker był niepokonany” i  zajął pierwsze miejsce.

Karol Becker uczeń klasy III g – mechanik pojazdów samochodowych – najlepszy w Polsce!!

W tegorocznym konkursie uczestniczyło 45. uczniów z całej Polski,  a wśród nich Karol, który rozwiązał test uzyskując 97 na 104 możliwych do zdobycia punktów,  i  tym samym znalazł się  na pierwszym miejscu w Polsce.

Karol Becker otrzymał główną nagrodę – skuter marki „ Junak” ufundowany przez Głównego Inspektora Pracy oraz inne cenne nagrody, m.in. E- booka od Ministra Edukacji.

Oprócz Karola Izbę Rzemieślniczą w Słupsku reprezentowała uczennica z Bytowa, która wraz z Karolem zajęła drużynowo IV miejsce w Kraju.

Nagrody oraz gratulacje zwycięzca otrzymał z rąk znamienitych osób, m.in. Pani Małgorzaty Kwiatkowskiej – zastępcy Głównego Inspektora Pracy, Jerzego Bartnika – Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego, Posła  Artura Bramory oraz przedstawiciela Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jako opiekun Karola żałuję, iż jest on uczniem klasy III ZSZ i nie będzie mógł uczestniczyć w przyszłorocznych eliminacjach do XV-tego konkursu, niemniej mam nadzieję, że dla uczniów młodszych klas będzie on wzorem do naśladowania i pojawią się równie zdolni i pracowici jego następcy.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tegorocznego konkursu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *