Jesteśmy szlachetni

Życzliwi, serdeczni, dobrzy, pomocni…można by długo wymieniać zalety naszych uczniów. Ale Oni tacy po prostu są. Udowodnili to już wielokrotnie a także przy okazji Ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”, w której z inicjatywy pani Anetty Treder wzięliśmy udział po raz drugi.

Bożonarodzeniowe paczki przygotowane przez uczniów oraz pracowników ZSMI

Od 17 listopada przez miesiąc trwała w naszej Szkole zbiórka żywności, słodyczy i artykułów chemicznych. Efekt akcji i współpracy z Samorządem Uczniowskim, panią Marleną Pepłowską i Joanną Zielińską, to konkretna pomoc dla 8 rodzin z naszego miasta i okolic. Pięknie zapakowane paczki dostarczyliśmy Potrzebującym a Oni dostarczyli nam wielu wzruszeń, radości z dzielenia się a także ogrom wdzięczności.

Bożonarodzeniowe paczki przygotowane przez uczniów oraz pracowników ZSMI

I tym wszystkim chcemy podzielić się z każdym kto przyłączył się do akcji: uczniom i ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, pracownikom Starostwa Powiatowego w Lęborku, pracownikom firmy A-Lakiernia i ZWAE z Lęborka oraz anonimowym darczyńcom.

Bożonarodzeniowe paczki przygotowane przez uczniów oraz pracowników ZSMI

Ponadto na konto „Szlachetnej Paczki” wpłaciliśmy kwotę 200 złotych, która pochodzi z przeprowadzonego w naszej Szkole kiermaszu świątecznego.

Dziękujemy za okazane serce i zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji.

Opracowała: mgr Anetta Treder, zdjęcia: Sławomir Łukaszuk

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *