IX edycja Świątecznej Paczki

IX edycja Świątecznej Paczki w ZSM-I za nami. Jak każdego roku naszym celem jest konkretna pomoc Rodzinom uczniów naszej szkoły. Przekazujemy  już od 9 lat paczki z żywnością, słodyczami, owocami i  artykułami chemicznymi i w ten sposób wspieramy tych, którzy  potrzebują  pomocy. Ale co ważne okazujemy im nasze wsparcie, dajemy poczucie, że Jesteśmy z nimi . Chcemy w ten sposób pokazać, że tworzymy wspólnotę serc i dajemy impuls, by zrobić krok do przodu, by pozytywnie  spojrzeć w przyszłość.

Przekazanie paczek poprzedza czas przygotowań, rozmów i ogromnej radości z dzielenia się z innymi. Nasi uczniowie są mistrzami w tej dziedzinie i jak zawsze chętnie i z wielkim entuzjazmem wspierają Paczkę. Za co im dziękujemy, bo to dzięki nim czas Bożego Narodzenia nabiera wyjątkowego wymiaru, pełnego pięknych i niezapomnianych  wzruszeń.

W  tej edycji projektu  „Świąteczna Paczka”  dotarła do pięciu rodzin. Organizatorzy: p. Anetta Treder, p. Joanna Zielińska wraz z S.U. i p. Ilona Kosmala dziękują wszystkim za zaangażowanie.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *