Charytatywna zumba w ZSMI

Ponad 1650 złotych zebrano podczas I Maratonu Charytatywnego Zumby który odbył się 15 grudnia w auliZespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych. Maraton poprowadzili instruktorzy z Pomorza i Polski.

Wśród nich Izabela Grzenkowicz (Sierakowice-Lębork), Michał Kurpet (Warszawa), Anna Cegłowska i Aga Piotrowicz (Sopot-Gdańsk), Agata Oskroba (Słupsk), Natalia Wnukowska (Gdańsk) .Całkowity dochód z imprezy został przeznaczony na  rehabilitację czteroletniej Zuzi Brzeskiej.

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii
Taniec zumba zawiera w sobie także elementy aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha.

2 komentarze

  1. Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Popinowi za możliwość przeprowadzenia zbiórki i udostępnienia auli na ten szlachetny cel. Zarząd Stowarzyszenia Jesteśmy Razem

  2. Dziękuje Każdemu kto się przyczynił do tej imprezy Instruktorom oraz Osoba które przyszły na Maraton bez was nie było by tyle zabranych pieniędzy na Pomoc Zuzi. DZIĘKUJEMY.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *