Logo ZSMI

INFORMACJA REKRUTACYJNA – ZAKWALIFIKOWANI I NIEZAKWALIFIKOWANI DO ZSMI

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)

NazwiskoImięDecyzja
AgatowskiTomaszzakwalifikowany
AlbeckiMateuszzakwalifikowany
AndryskowskiJan Zbigniewniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
AugustyniakJakubzakwalifikowany
BabijDawidzakwalifikowany
BaranowskiDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BeyerAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BielińskiSerafinzakwalifikowany
BieniasPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BigusHubertzakwalifikowany
BladowskaPaulinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BladowskiMiłoszzakwalifikowany
BlaszyńskiNorbertzakwalifikowany
BortackiOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BronkKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
BronkKonradzakwalifikowany
BrowarczykŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BudziszewskiOliwierzakwalifikowany
BullmannSzymonzakwalifikowany
BulmanGracjanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
CaroniaDawid Rosarioniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
CelbanOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CeregraJakubzakwalifikowany
CholewińskiPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CieszkowskiTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CyganowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzuczełoMaciejzakwalifikowany
DampcMarianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DAMPCJAKUB MATEUSZzakwalifikowany
DejaHubertzakwalifikowany
DempcWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DeptaMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DetlafMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DomaszkMaciejniezakwalifikowany
DorożyńskiNikodemzakwalifikowany
DrywaKsaweryzakwalifikowany
EjankowskiKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
FettaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FrankowskiAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FularczykMichałzakwalifikowany
GafkMichałzakwalifikowany
GajecMaciejzakwalifikowany
GałafinPawełzakwalifikowany
GAWRYŚIGOR MACIEJniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GehrkeNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GębarowskiMaksymilianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GierszewskiMariuszzakwalifikowany
GłówkaMateuszzakwalifikowany
GontarzKrzysztofniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
GorzyńskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GościńskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GóraMarcinzakwalifikowany
GórskiWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GrinderNikodemzakwalifikowany
GrochałaPawełzakwalifikowany
GrzenkowiczHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GrzeńkowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
GuzekMikołaj Arkadiuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GzellaDawidniezakwalifikowany
HallmannSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
HendrichMarcel Janniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HeweltKacperzakwalifikowany
HincKacperzakwalifikowany
HrycykIgorzakwalifikowany
HrycykRadosławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
JachurskiMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
JakielMichałzakwalifikowany
JankowiakPawełzakwalifikowany
JankowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
JarmułaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JaskólskiAdamzakwalifikowany
JekaMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JelińskaAntoninaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JelińskiNikodemzakwalifikowany
JesieńIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
JóźwiakNikodemniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JóźwikowskiAleksanderzakwalifikowany
KaczmarekJakubzakwalifikowany
KACZYŃSKIADAMzakwalifikowany
KadubiecGracjanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
KaniowskiKonradzakwalifikowany
KarczKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KijewskiDawidzakwalifikowany
KisielewskiKacperzakwalifikowany
KitowskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KlattKatarzynazakwalifikowany
KleinAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
KlejsaKrzysztofzakwalifikowany
KniochNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KobielaMichałniezakwalifikowany
KolańczykBartoszzakwalifikowany
KołoszyczWiktorzakwalifikowany
KondracikBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
korzeniowskijakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
KowalskiDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrajnikWiktorzakwalifikowany
KraskaKarinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KrukPawełzakwalifikowany
KrzyżanowskiKacperzakwalifikowany
KuchOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KummerOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
KwiatkowskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
KwidzińskiJacekzakwalifikowany
LabudaMiłosz Tadeuszzakwalifikowany
LesiakJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
LeszczykJanniezakwalifikowany
Lew-KiedrowskiSzymonzakwalifikowany
LisDominikzakwalifikowany
LisMaksymilianzakwalifikowany
LissiakFilipzakwalifikowany
LubotzkiPatrykzakwalifikowany
ŁagódMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁawniczakNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŁazorczykMarcelzakwalifikowany
ŁyźniakPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MaciejczykDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MajewskiDamianzakwalifikowany
MajtaczŁukaszzakwalifikowany
MalekIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MalekMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MalinowskiKacperzakwalifikowany
MałachowiczOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MałszyckiBartłomiejzakwalifikowany
MarcińskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MarzochPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MazurMarcinzakwalifikowany
MechlińskiJoshuazakwalifikowany
MiaraKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MielewczykJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MIELNICZUKDAWIDzakwalifikowany
MilewczykSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MojsymKacper , Konradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MróskBłażejzakwalifikowany
MyszkaOskarzakwalifikowany
NaczkJakubzakwalifikowany
NaczkPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
NaczkeKarolinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NastałyJakubniezakwalifikowany
NIESZPORSKIPIOTRzakwalifikowany
NogajskiOskarzakwalifikowany
NOWICKIJAKUBniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
OkońskiKarolniezakwalifikowany
OkrójKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
OkuniewskiDawid Bartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
OlczykMaciejzakwalifikowany
OSSOWSKIPRZEMYSŁAWzakwalifikowany
ParackiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PasońLidianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PAWEŁEKSZYMONniezakwalifikowany
PąchalskiNikodemzakwalifikowany
PenconekOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PenkowskiDamianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PietrzakWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
PietrzakWojciechniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Pietrzak-KozyraOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PipkaKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PirchKonradzakwalifikowany
PirchMaciejzakwalifikowany
PLICHTAJAKUB ZYGMUNTniezakwalifikowany
PobłockiMateuszzakwalifikowany
PodbielskiJakubzakwalifikowany
PodborączyńskaMajaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PolewikGracjanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PonaradJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PopławskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PostmaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
PozorekSzymonzakwalifikowany
PranczkMaciejzakwalifikowany
PranczkWojtekzakwalifikowany
PranczkeOliwierzakwalifikowany
ProkopMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PrzepiórkaArturzakwalifikowany
RaczkowskiMateuszzakwalifikowany
RaczkowskiSzymonzakwalifikowany
RodziewiczAntoniniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
RogockiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ROLBIECKIHUBERTzakwalifikowany
RopelaMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RopellaOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
RosaPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RydzewskiMaksymilianzakwalifikowany
SadurskiOlafniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SajnógSewerynzakwalifikowany
SędzikMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SkolimowskiPatrykzakwalifikowany
SkórowskiMaciejzakwalifikowany
SmerżaKacperzakwalifikowany
StafińskaOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
StaniaszekMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
StaniaszekWojciechniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StolcSzymonzakwalifikowany
StolickiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
StorczJakubzakwalifikowany
SuchtaAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
SyldatkBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SyldatkMiłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
SyldatkPatrykzakwalifikowany
SynakowskaMartaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzczepaniakSebastianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
SzczypiorJakubzakwalifikowany
SzneiderMarekzakwalifikowany
SzostakMarcinzakwalifikowany
SzymańskiHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SZYMAŃSKIBRAJANniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SzymonikAlexzakwalifikowany
TokarskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TracewiczBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
TrowskiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TuskowskiIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WalkuszFilipniezakwalifikowany
WarmbierJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WarmowskiDominik Szymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WejerAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WentaRadosław Aleksanderzakwalifikowany
Węsierski-TesenJędrzej Marcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WicaTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WieczorekOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
WiśniewskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojciechowiczJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
wojciechowskikonradzakwalifikowany
WojtaśMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WoźniakMaksymilianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WoźniakWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
WrońskiBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
WyrozumskiBartoszzakwalifikowany
ZaborowskiJakubzakwalifikowany
ZagackiJakubniezakwalifikowany
ZajączkowskiMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZapruckiKarolzakwalifikowany
ŻaczekRafałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻukowskiAntonizakwalifikowany
ŻurawskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
ŻywickiFilipzakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1TEL) Technik elektronik91.1
(1TI) Technik informatyk92.95
(1TM) Technik mechanik78.3
(1TMCH) Technik mechatronik97.95
(1TP) Technik programista121.1

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)

NazwiskoImięDecyzja
AndryskowskiJan Zbigniewniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
AsmusIgorzakwalifikowany
BaranowskiDawidzakwalifikowany
BarzowskiKarolzakwalifikowany
BetscherNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BieniasPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BladowskiMiłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BronkHubertzakwalifikowany
BronkKarolzakwalifikowany
BronkKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BulczakBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BulmanGracjanzakwalifikowany
CeynowaJakubzakwalifikowany
CzajaBrajanzakwalifikowany
CzerwionkaKacperzakwalifikowany
DampsKacperzakwalifikowany
DawidowskiAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DomaszkKarolzakwalifikowany
DudaKacperzakwalifikowany
DunstPatrykzakwalifikowany
EjankowskiKrystianzakwalifikowany
FettaKacperzakwalifikowany
FormelaPaweł Adamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GafkeBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GarskiMateuszzakwalifikowany
GierszewskiKrystianzakwalifikowany
GliwaKacperzakwalifikowany
GojtowskiOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GorzyńskiKacperzakwalifikowany
GrothaAntoniniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HelandSylwesterzakwalifikowany
HinzMateuszzakwalifikowany
HrycykRadosławzakwalifikowany
JachurskiMateuszzakwalifikowany
JagłaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
JarmołowiczSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JarmułaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JarockiPawełzakwalifikowany
JekaMaciejzakwalifikowany
JesieńIgorzakwalifikowany
KamińskiKajetanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskiMaciejzakwalifikowany
KantczakKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KisielewskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
KitowskiMaciejzakwalifikowany
KleinAdrianzakwalifikowany
KobiellaKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KolańczykBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KołodziejRadosławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
korzeniowskijakubzakwalifikowany
KöslingAndrzejzakwalifikowany
KotłowskiFilipniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalecNataliazakwalifikowany
KowalskiDawidzakwalifikowany
KrauzaDominik Władysławzakwalifikowany
KrefftAlbertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KummerOliwierzakwalifikowany
KustuszMichałzakwalifikowany
KwiatkowskiSzymonzakwalifikowany
KwidzińskiJacekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
LabudaGracjanzakwalifikowany
LesiakJanzakwalifikowany
LicaMarekzakwalifikowany
LubieńskiKacperzakwalifikowany
ŁawniczakNatanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŁyźniakPatrykzakwalifikowany
MachutMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MAKURATJAKUBzakwalifikowany
MalekMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
MarszkMateuszzakwalifikowany
MarzecDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MarzochPawełniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MaszotaKrzysztofzakwalifikowany
MaszotaRoksananiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MielewczykJakubzakwalifikowany
MilewczykSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MłyńskiMarcinzakwalifikowany
MłyńskiRobertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NaczkPawełzakwalifikowany
NastałyFabianzakwalifikowany
NiklasKonradzakwalifikowany
NogalskiTomaszzakwalifikowany
NowaczykPatrykzakwalifikowany
OkrójKacperzakwalifikowany
OSSOWSKIPRZEMYSŁAWniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PąchalskiNikodemniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PelowskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PetaGrzegorzzakwalifikowany
PiekarskiSzymonzakwalifikowany
PietrzakWojciechzakwalifikowany
Pietrzak-KozyraOskarzakwalifikowany
PiwkaDamianzakwalifikowany
PobłockiMateuszzakwalifikowany
PodbielskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PolewikGracjanzakwalifikowany
PopławskiKacperzakwalifikowany
PostmaJakubzakwalifikowany
PranczkMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PrangaPiotrzakwalifikowany
PuchalskiJakubzakwalifikowany
ReclafFilipniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
RogockiOskarzakwalifikowany
RopelaMarcinzakwalifikowany
RostkowskiMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RuszkowskiJakubzakwalifikowany
SadurskiOlafzakwalifikowany
SekretaOskarzakwalifikowany
SipaDominikzakwalifikowany
SobiszAlanzakwalifikowany
StanekKrystianzakwalifikowany
StolcAgatazakwalifikowany
SuchtaAdamzakwalifikowany
SychaJakubzakwalifikowany
SyldatkMiłoszzakwalifikowany
SzczepaniakPawełzakwalifikowany
TarnowskiMarcinzakwalifikowany
TomkowiczFilipzakwalifikowany
TrederDamianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TrederIgorzakwalifikowany
TrowskiOskarzakwalifikowany
TrowskiSebastianzakwalifikowany
TwardowskiOskar Piotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WalczukDawidzakwalifikowany
WcisłoTomaszzakwalifikowany
WentaFilipzakwalifikowany
WentaKonradzakwalifikowany
WentaRadosław Aleksanderniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WentaTomaszzakwalifikowany
Węsierski-TesenJędrzej Marcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WieczorekOskarzakwalifikowany
WilkMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WiśniewskiKacperzakwalifikowany
WoelkRobertzakwalifikowany
wojciechowskikonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WróblewskiAleksanderzakwalifikowany
ZajacDamianzakwalifikowany
ZajączkowskiMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZaworskiMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZielińskiMaksymilianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻukowskiAntoniniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŻukowskiBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
ŻurawskiMichałzakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1a) Mechanik-monter maszyn i urządzeń30.55
(1e) Elektromechanik19.3
(1g) Mechanik pojazdów samochodowych20.05
(1w) Wielozawodowa17.35

Listy osób zakwalifikowanych do poszczególnych oddziałów

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TI) Technik informatyk

LpNazwisko, imię
1Albecki, Mateusz
2Bieliński, Serafin
3Bladowski, Miłosz
4Blaszyński, Norbert
5Budziszewski, Oliwier
6DAMPC, JAKUB MATEUSZ
7Fularczyk, Michał
8Gafk, Michał
9Gierszewski, Mariusz
10Główka, Mateusz
11Hinc, Kacper
12Jakiel, Michał
13Kaczmarek, Jakub
14Klejsa, Krzysztof
15Labuda, Miłosz Tadeusz
16Lew-Kiedrowski, Szymon
17Lis, Maksymilian
18Mechliński, Joshua
19Naczk, Jakub
20Nogajski, Oskar
21Olczyk, Maciej
22Pobłocki, Mateusz
23Pozorek, Szymon
24Pranczke, Oliwier
25Przepiórka, Artur
26Raczkowski, Szymon
27Stolc, Szymon
28Syldatk, Patryk
29Szymonik, Alex
30Wenta, Radosław Aleksander
31Wyrozumski, Bartosz
32Zaprucki, Karol

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TP) Technik programista

LpNazwisko, imię
1Ceregra, Jakub
2Czuczeło, Maciej
3Jaskólski, Adam
4Jeliński, Nikodem
5Jóźwikowski, Aleksander
6Kijewski, Dawid
7Lubotzki, Patryk
8Łazorczyk, Marcel
9Majtacz, Łukasz
10Mazur, Marcin
11Myszka, Oskar
12Pirch, Konrad
13Rydzewski, Maksymilian
14Skolimowski, Patryk
15Skórowski, Maciej
16Smerża, Kacper
17Zaborowski, Jakub

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TM) Technik mechanik

LpNazwisko, imię
1Dorożyński, Nikodem
2Gajec, Maciej
3Hrycyk, Igor
4Klatt, Katarzyna
5Krajnik, Wiktor
6Kwidziński, Jacek
7Lis, Dominik
8Majewski, Damian
9Mrósk, Błażej
10NIESZPORSKI, PIOTR
11OSSOWSKI, PRZEMYSŁAW
12Pirch, Maciej
13Pranczk, Maciej
14ROLBIECKI, HUBERT
15Szczypior, Jakub
16Żukowski, Antoni
17Żywicki, Filip

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TEL) Technik elektronik

LpNazwisko, imię
1Babij, Dawid
2Deja, Hubert
3Drywa, Ksawery
4Gałafin, Paweł
5Góra, Marcin
6Grinder, Nikodem
7Hewelt, Kacper
8Kisielewski, Kacper
9Kolańczyk, Bartosz
10Kołoszycz, Wiktor
11Malinowski, Kacper
12MIELNICZUK, DAWID
13Podbielski, Jakub
14Pranczk, Wojtek
15Raczkowski, Mateusz
16Sajnóg, Seweryn
17Szostak, Marcin

Lista zakwalifikowanych
Technikum nr 4 (ZSM-I w Lęborku)
(1TMCH) Technik mechatronik

LpNazwisko, imię
1Agatowski, Tomasz
2Augustyniak, Jakub
3Bigus, Hubert
4Bronk, Konrad
5Bullmann, Szymon
6Grochała, Paweł
7Jankowiak, Paweł
8KACZYŃSKI, ADAM
9Kaniowski, Konrad
10Kruk, Paweł
11Krzyżanowski, Kacper
12Lissiak, Filip
13Małszycki, Bartłomiej
14Pąchalski, Nikodem
15Storcz, Jakub
16Szneider, Marek
17wojciechowski, konrad

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1a) Mechanik-monter maszyn i urządzeń

LpNazwisko, imię
1Gliwa, Kacper
2Jeka, Maciej
3Klein, Adrian
4korzeniowski, jakub
5Kustusz, Michał
6Lica, Marek
7MAKURAT, JAKUB
8Marszk, Mateusz
9Okrój, Kacper
10Pietrzak-Kozyra, Oskar
11Polewik, Gracjan
12Stanek, Krystian
13Syldatk, Miłosz
14Szczepaniak, Paweł
15Wenta, Konrad
16Wieczorek, Oskar
17Woelk, Robert
18Zajac, Damian

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1w) Wielozawodowa

LpNazwisko, imię
1Baranowski, Dawid
2Barzowski, Karol
3Ceynowa, Jakub
4Czaja, Brajan
5Domaszk, Karol
6Gierszewski, Krystian
7Kamiński, Maciej
8Labuda, Gracjan
9Lubieński, Kacper
10Łyźniak, Patryk
11Maszota, Krzysztof
12Niklas, Konrad
13Nogalski, Tomasz
14Peta, Grzegorz
15Piwka, Damian
16Pobłocki, Mateusz
17Ropela, Marcin
18Sobisz, Alan
19Stolc, Agata
20Sycha, Jakub
21Trowski, Oskar
22Trowski, Sebastian
23Walczuk, Dawid
24Wcisło, Tomasz
25Wenta, Filip
26Wenta, Tomasz
27Wiśniewski, Kacper

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1e) Elektromechanik

LpNazwisko, imię
1Bronk, Hubert
2Bronk, Karol
3Bulman, Gracjan
4Damps, Kacper
5Ejankowski, Krystian
6Fetta, Kacper
7Jachurski, Mateusz
8Kitowski, Maciej
9Kummer, Oliwier
10Kwiatkowski, Szymon
11Lesiak, Jan
12Młyński, Marcin
13Naczk, Paweł
14Piekarski, Szymon
15Postma, Jakub
16Sadurski, Olaf
17Wróblewski, Aleksander
18Żurawski, Michał

Lista zakwalifikowanych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 (ZSM-I w Lęborku)
(1g) Mechanik pojazdów samochodowych

LpNazwisko, imię
1Asmus, Igor
2Czerwionka, Kacper
3Duda, Kacper
4Dunst, Patryk
5Garski, Mateusz
6Gorzyński, Kacper
7Heland, Sylwester
8Hinz, Mateusz
9Hrycyk, Radosław
10Jarocki, Paweł
11Jesień, Igor
12Kösling, Andrzej
13Kowalec, Natalia
14Kowalski, Dawid
15Krauza, Dominik Władysław
16Mielewczyk, Jakub
17Nastały, Fabian
18Nowaczyk, Patryk
19Pietrzak, Wojciech
20Popławski, Kacper
21Pranga, Piotr
22Puchalski, Jakub
23Rogocki, Oskar
24Ruszkowski, Jakub
25Sekreta, Oskar
26Sipa, Dominik
27Suchta, Adam
28Tarnowski, Marcin
29Tomkowicz, Filip
30Treder, Igor
Czytaj dalej

Materiały promocyjne ZSMI

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami promocyjnymi Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych im. prof. Henryka Mierzejewskiego w Lęborku. Film oraz ulotki zawierają aktualne informacje na temat oferty dydaktycznej szkoły.

 

Czytaj dalej