Akcja charytatywna dla Rafała Mielewczyka

W dniach od 1 do 2 czerwca odbyła się akcja zbiórki pieniędzy poprzez sprzedaż ciast dla naszego tegorocznego absolwenta Rafała Mielewczyka, który w marcu br. uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.Do akcji włączyli się również rodzice naszych uczniów, którzy przeszli nasze oczekiwania z ilością ciast. Oprócz ciast samorząd uczniowski sprzedawał również pyszne gofry, które rozchodziły się jak “świeże bułeczki”. Dzięki Waszej ofiarności, udało się uzbierać niebagatelną kwotę 2085,50 zł. Przewodniczący samorządu bezpośrednio skontaktował się z rodziną, aby uzyskać nr konta, na który została wpłacona w/w kwota.

Pragnę serdecznie podziękowaćJakubowi Mach, SebastianowiPółczyńskiemu, Miłoszowi oraz Maciejowi Wenta, Igorowi Kubisiak oraz PatrykowiErnizazaangażowanie w sprzedaż ciast i gofrów, auczniowi Igorowi Ura za projektnapisuoraz plakatu, który został umieszczonyna gadżetach sprzedawanych podczas akcji.Plakat został wykonany przez Jakuba Nickiewicza.

Ogromne podziękowania należą się również naszym Darczyńcom, którzy przynieśli ciasta: SebastianowiPółczyńskiemu, Mateuszowi Stolc,Filipowi Dawidowskiemu,PatrykowiErni,Jakubowi Stanuch,Igorowi Kubisiakowi,Maciejowi Wenta, Damianowi Szafoni,Wiktorowi Osmólskiemu, Szymonowi Głodowskiemu, Krzysztofowi Eikman, JakubowiWiland-Tandek, DominikowiKlementowskiemu oraz Kacprowi Kondrackiemu.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, których nie wymieniłam, a uczestniczyły w akcji.

Rafałowi życzymy powrotu do zdrowia.

Opiekun SU Joanna Zielińska

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *