AKADEMIA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

            O godz. 10.30 w piątek na auli ZSMI odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. W murach naszej szkoły po raz ostatni w roku szkolnym 2023/2024 zebrała się brać uczniowska wraz z Dyrekcją, nauczycielami oraz szczególnymi gośćmi. W tym pięknym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Pan Marcin Brodalski oraz przedstawiciel zakładu MEYN POLSKA, współpracującego od wielu lat ze szkołą, Pan Marcin Młodziejewski.

            Tradycyjnie pożegnanie rozpoczął Pan Dyrektor Grzegorz Popin. Nagrodził trzynastu uczniów świadectwami z paskiem, pozostałym wyróżnionym i tejże „szczęśliwej trzynastce” wręczył vouchery na wycieczkę nagrodową, która jest planowana na przełomie września i października 2024 roku.

            Następnie Pan Młodziejewski z zakładu MEYN POLSKA rozdał młodzieży wyróżnionej przez zaprzyjaźniony ze szkołą zakład pracy nagrody pieniężne za obowiązkową i rzetelną pracę.

            Ważnym punktem programu było pożegnanie Pani Beaty Pawelczyk, pełniącej funkcję pedagoga specjalnego oraz doradcy zawodowego, która przeszła na zasłużoną emeryturę.

            Akademię zakończył krótki występ muzyczny. Młodzież zaśpiewała szanty, wprowadzając zgromadzonych w wakacyjny nastrój.

                                    Apel przygotowały: Iwona Czerwińska, Ilona Kosmala, Joanna Zielińska.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *