21 finał Wielkiej Orkiestry w Lęborku

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Lęborku 13 stycznia, w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych. Głównym organizatorem lęborskiego finału jest Centrum Sportu i Rekreacji.
Zapraszamy na występ uczniów naszej szkoły, który odbędzie się o godzinie 12:55 oraz do zapoznania się z programem tegorocznego finału.

21 finał Wielkiej Orkiestry w Lęborku

Program minutowy WOŚP 2013

Lębork, 13 stycznia 2013r. – godz.12

Aula Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych

 

12.00 Otwarcie imprezy, przywitanie uczestników
12.05 Taniec „Laka, Laka” – „PEREŁKI” sześciolatki Przedszkole nr 2 w Lęborku
12.10 LICYTACJA
12.15 „JEDYNECZKI” – występ taneczny Przedszkole nr 1 w Lęborku
12.25 Występ grupy tanecznej MIX Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku
12.30 LICYTACJA
12.35 Występy formacji tanecznej „TEMPO”:

  • TEMPO grupa A
  • TEMPO grupa B
  • Paulina Saczkowska i Wiktoria Bojke
  • Wiktoria Wasilewska
  • Wiktoria Bojke
  • Alicja Górecka
  • Paulina Saczkowska
Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku
12.50 LICYTACJA
12.55 Występ zespołu „MECHANIK” – „Tak jak śnieg”, „Za nim pójdę” Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku
13.05 LICYTACJA
13.10 Fragment przedstawienia „Romeo i Julia” Zespół Szkół nr 3 w Lęborku
13.20 LICYTACJA
13.25 Grupa taneczna BRAVO,MINI-BRAVOoraz występy solowe Lęborskie Studio Tańca Bravo
13.40 LICYTACJA
13.45
  • Zespół Taneczny STOKROTKI  – Marsz Radetzkiego
  • Zespół Taneczny SZYK – gr. młodsza  – układ Waka Waka
  • Zespół Taneczny SZYK – gr. starsza – Błękitny walc wiedeński
  • Duet Marek i Patrycja – Wiązanka tańców towarzyskich
Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
14.00 LICYTACJA
14.05 Grupa bębniarzy SLAP – MDK Lębork oraz grupa akrobatyczna UNERGRAVITY – MDK Lębork Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
14.20 LICYTACJA
14.30 Grupy taneczne: DREAMS, KOTY, MAŁGORZATKI i PINK Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku
14.45 Grupa perkusyjna „TREMOLO” LCK Fregata w Lęborku
15.00 OFICJALNE  OTWARCIE  XXI  FINAŁU  WOŚP  W  LĘBORKU,występ ORKIESTRY DĘTEJ „ZIEMIA LĘBORSKA”
 
15.20
  • Zespół Taneczny LUZIK – „Tańce polskie”
  • Zespół Taneczny LUZIK 1 – układ „Safari”
  • Zespół Taneczny LUZ 3 – układ „Rytm”
  • Natalia Kubica solo
  • Wiktoria Świątek solo
  • Zespół Taneczny LUZ 2 – w rytmie hip-hopu
  • Zespół Taneczny LUZIK – „Ruchome obrazy”
  • Zespół Taneczny LUZ – Hip-hop
Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
15.45 LICYTACJA
16.00 Występ zespołu SYNKOPA
16.20 LICYTACJA
16.25 Zespół rockowy DŻEMIK I, DŻEMIK II oraz DŻEMIK III Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
17.00 LICYTACJA
17.05 Aleksandra Banach – „Don’t You Remember” Zespół Szkół nr 3 w Lęborku
17.10 Justyna Malak – „ Animal” Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Lęborku
17.15 LICYTACJA
17.20 Alicja Wityk – „1000 m nad ziemią” Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku
17.25 Aleksandra Banach – „Bound to you” Zespół Szkół nr 3 w Lęborku
17.30 LICYTACJA GŁÓWNA  
18.00 PODSUMOWANIE WOŚP, LOSOWANIE FANTÓW GŁÓWNYCH
18.45 Gwiazda wieczoru – MACIEJ CZACZYK z zespołem – zwycięzca II edycji Must Be The Music

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *