Mistrzostwa ZSMI w Lekkoatletyce

W zawodach wzięło udział 67 uczestników z 13 klas. Największym zainteresowaniem cieszyły się następujące konkurencje: bieg na 100m, bieg na 400m, skok w dal oraz pchnięcie kulą.

Mistrzostwa ZSMI w Lekkoatletyce

Najbardziej wszechstronnym zawodnikiem został Krystian Grzenkowicz z klasy 3 TI – startował w 5 z 6 konkurencji uzyskawszy 108,5 pkt, co stanowi niemal połowę punktów zdobytych przez całą klasę! Tytuł najbardziej usportowionej klasy zdobyła  klasa 2 TI , która wystawiła aż 12 zawodników, jednak nie udało im się pokonać bardzo mocnej obsady z klasy 3 TI. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-4 w poszczególnych konkurencjach będą reprezentować szkołę na zawodach powiatowych już w najbliższy wtorek 28.05.2013r. o godz. 10.00.  Wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach dziękujemy za  piękną, sportową walkę i zaangażowanie. Zwycięzcom poszczególnych konkurencji życzymy szczęścia na zawodach powiatowych.

WYNIKI MISTRZOSTW ZSMI

Skok w dal

  • 1  Paweł  Lachuta   5,76m5,24m5,64m5,77m5,77m                2AO 25 pkt
  • 2  Gracjan  Furman   5,50m4,76m5,46m5,39m5,50m            2TM 21 pkt
  • 3  Michał  Majrowski   5,32m5,17m5,44m5,34m5,44m          2TE 18 pkt  
  • 4  Michał Kapuściński   4,94m5,12m5,18m5,36m5,36m         3TI 16 pkt
  • 5  Adrian Terefenko  05,16m05,31m05,16m05,31m                  3TI 15 pkt
  • 6  Łukasz Płotka  4,96m5,23m4,75m0,0m5,23m                        3TI 14 pkt
  • 7  Ryfka Cezary   4,13m4,98m4,98m0,0m0,0m                         1TI 13 pkt
  • 8  Wojciech  Dulek  4,87m4,93m4,76m4,93m0,0m                    3TI 12 pkt
  • 9  Amadeusz Walkusz  4,89m4,90m4,86m4,90m0,0m               2TI 11 pkt
  • 10  Łukasz Wójcicki  4,70m4,90m4,86m4,90m0,0m                 2TE 10 pkt
  • 11 Kamil Kraska   4,80m4,80m0,0m0,0m0,0m                          2W 9 pkt
  • 12 Jakub Oszmaniec  4,54m4,62m4,55m4,79m4,79m               1TI 8 pkt
  • 13  Szymon Labuda 4,69m4,64m4,64m0,0m0,0m                     1TE 7 pkt
  • 14 Arkadiusz Śmiechowski 4,23m4,68m4,45m4,50m4,68m     1TM 6 pkt
  • 15 Sebastian Grochała 4,17m4,67m4,67m0,                               1TE 5 pkt
  • 16 Adrian Dunst 4,19m4,59m4,66m4,56m4,66m                       2TI 4 pkt
  • 17 Mateusz Kendyś  4,65m4,17m4,53m4,54m4,65m                 2TI 3 pkt
  • 18 Dawid Woźniak  4,25m4,60m4,26m4,60m0,0m                   1TE 0 pkt
  • 19 Jakub Boruszewski 4,18m4,10m4,18m0,0m0,0m                 1TE 0 pkt

 

100m

  • 1. Paweł Lachuta  00:12:00                              2AO 25 pkt
  • 2 Adrian Terefenko 00:12:30                           3TI 19.5 pkt
  • 2 Krystian Grzenkowicz  00:12:30                   3TI 19.5 pkt
  • 4 Michał Kapuściński   00:12:39                      3TI 16 pkt
  • 5 Dawid Grunał 00:12:45                                   1A 15 pkt
  • 6 Tomasz Czoch 00:12:48                                  2TE 14 pkt
  • 7 Szymon Szulcek 00:12:50                               2TE 13 pkt
  • 8 Konrad Kowalewski 00:12:58                         3TI 12 pkt
  • 9 Mateusz  Michalski  00:12:63                          2TI 11 pkt
  • 10 Krystian Socha 00:12:70                                1TI 10 pkt
  • 11 Karol Stencel 00:12:87                                   2TE 9 pkt
  • 12 Szymon Dargacz 00:12:94                              2TI 8 pkt
  • 13 Jakub Oszmaniec  00:13:03                            1TI 7 pkt
  • 14 Szymon Labuda  00:13:11                              1TE 6 pkt
  • 15 Kamil  Złoch  00:13:20                                   2W 5 pkt
  • 16 Szymon Dawidowski  00:13:30                      3AW 4 pkt
  • 17 Paweł Makles  00:13:34                                  2TI 3 pkt
  • 18 Adam  Szymborski  00:13:42                          2W 1.5 pkt
  • 18 Kamil Kraska  00:13:42                                  2W 1.5 pkt
  • 20 Przemysław Kotłowski 00:13:44                    3AW 0 pkt

 

400m

  • 1   Krystian   Grzenkowicz    00:57:08              3TI 25 pkt
  • 2   Mateusz  Wyrwał    00:57:58                        2AO 21 pkt
  • 3   Mateusz  Madziąg   00:59:08                       1TE 18 pkt
  • 4   Mateusz  Kotłowski   00:59:70                     3G 16 pkt
  • 5   Michalski  Mateusz  1:00:85                           2 TI 15 pkt
  • 6   Dawid   Sikorski   1:02:82                              1A 14 pkt
  • 7   Łukasz  Dunst   1:02:85                                  1A 13 pkt
  • 8   Kamil   Kowalski   1:03:45                             2TI 12 pkt
  • 9   Kamil  Złoch  1:03:72                                     2w 11 pkt
  • 10 Kamil Kraska  1:04:15                                    2W 10 pkt
  • 11 Adrian Puchtel  1:04:50                                  1TE 9 pkt
  • 12 Mateusz  Draus  1:04:57                                 1G 8 pkt
  • 13 Radosław  Lisicki  1:06:47                             3AW 7 pkt
  • 14 Michał  Jeliński  1:06:91                                 2TI 6 pkt
  • 15 Adam  Szymborski  1:07:91                            2W 5 pkt
  • 16 Bartłomiej  Niklas   1:09:08                            2AO 4 pkt
  • 17 Sebastian  Grochała 1:09:81                           1TE 3 pkt
  • 18 Jakub  Lisiak  1:13:99                                    1TE 0 pkt

 

1500m

  • 1 Lucjan Wijatkowski  4:56:60                              1TI 25 pkt
  • 2 Sławomir Krawczak  4:57:92                              1A 21 pkt
  • 3 Błażej Marczykowski  5:02:50                            2TI 18 pkt
  • 4 Kamil Dyrwa   5:06:10                                         1G 16 pkt
  • 5 Paweł Pawlak  5:06:60                                           2TI 15 pkt
  • 6  Krystian  Grzenkowicz   5:10:32                          3TI 14 pkt

 

Pchnięcie kula

  • 1   Krystian Grzenkowicz    10,12m  9,24m  10,65m               3TI 25 pkt
  • 2   Mateusz  Kotłowski  9,15m    10,40m                                  3G 21 pkt
  • 3   Paweł  Górski    9,55m  10,13m  10,34m                             3AW 18 pkt
  • 4   Mateusz Jabłoński  9,82m   10,25m                                     2TI 16 pkt
  • 5   Sebastian  Stępień  9,70m  10,15m 10,14m                            2AO 15 pkt
  • 6   Kamil  Lis  10,10m  9,80m  10,5m                                         3TI 14 pkt
  • 7   Dawid  Gaffka    9,40m  10,02m  9,30m                                2TM 13 pkt
  • 8   Bartłomiej  Konkel    8,60m    9,17m    9,90m                       3AW 12 pkt
  • 9   Aleksander  Trybka   9,30m   9,71m   9,20m                         2TI11 pkt
  • 10  Kordian  Gaffke   9,15m  9,28m  9,50m                                2 TE 10 pkt
  • 11   Dawid Grunau  8,80m 9,25m 8,78m                                    1A 9 pkt
  • 12   Cezary  Monczak  9,14m 8,35m                                           2TE 8 pkt
  • 13  Tomasz  Bobrucki 9,10m  9,00m                                           2TM 7 pkt
  • 14   Robert  Ziemian   9,07m  8,78m  8,90m                               2TE 6 pkt
  • 15   Piotr Karcz  8,58m  8,55m                                                    1A 5 pkt
  • 16   Bartosz  Lange  7,90m  8,28m  8,29m                                  2TE 4 pkt

 

Rzut oszczepem

  • 1  Krystian  Grzenkowicz  34,67m  35,05m  38,47m                 3TI   25 pkt
  • 2  Cezary  Monczak  38,35m  37,70m  38,09m                          2TE  21 pkt
  • 3  Dawid  Gaffka  30,80m 31,05m  32,22m                                2TM 18 pkt
  • 4  Robert Ziemian  29,70m  29,0m , 31,67                                 2TE 16 pkt
  • 5  Adrian  Dunst  28,56m  30,30m   28,70m                                 2 TI 15 pkt
  • 6  Gracjan  Furman  23,64m  26,10m  29,30m                             2TM 14 pkt
  • 7  Sebastian  Stępień  26,10m  29,24m                                         2AO 13 pkt
  • 8  Jabłoński Mateusz  26,10m                                                        2TI 12 pkt
  • 8  Mateusz  Kendyś  26,00m  24,38m  24,85m                             2TI 11 pkt
  • 9  Wiktor  Hopa   16,00m  24,46m  25,67m                                  2TE 10 pkt

 

Klasyfikacja klasowa

Mistrzostwa ZSMI w Lekkoatletyce

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zapraszamy do udziału w zawodach za rok!

Opracowanie: mgr Małgorzata Gębarowska

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *